21.07.18 Virtuace (30/503)21.07.18 Virtuace (30/503)Ані дощі, ані грози не можуть стати на заваді справжній команді на шляху до успіху! У цьому ми в черговий раз переконалися під час проведення тимбілдінгу – цього разу з компанією «Virtuace».
Жодні перепони не змогли перешкодити командам вдало виконувати вправи та завдання, які ми підготували для учасників. Протягом 2,5 годин вони відпрацьовували елементи синхронності та відповідальності перед командою, підвищували ефективність взаємодії та вчилися швидко узгоджувати спільну командну думку задля досягнення мети.
У другій частині нашої програми за «академічні» гроші, працьовито зароблені під час попередніх завдань, команда «Virtuace» викупила необхідні будматеріали та розпочала будівництво корпоративної «Магістралі», що мала символізувати корпоративний шлях до успіху. Слід відзначити, що тут учасники мали змогу прокачати свої навички у тайм-менеджменті та раціональному використанні ресурсів. І з цим завданням команда чудово впоралася: магістраль побудована вчасно і вийшла на славу!
ДИВИТИСЬ ФОТОДругие новости по теме: