16-17.11.2018 ПУМБ16-17.11.2018 ПУМБНа календарі осінь, а на вулиці подекуди навіть зима, але це аж ніяк не є перепоною для тімбілдингу! Не зважаючи на примхи природи, наші друзі з банку ПУМБ вирішили знову перевірити частину своєї команди та по-максимуму прокачати командний дух в екстремальних умовах.
«Академія Пригод» провела справжній дводенний комплекс, який включав у себе одразу три тімбілдинг-програми! У перший день ми провели програму одного з найскладніших рівнів «Лісний курс». Разом із командою ПУМБ відпрацювали елементи роботи в команді та якості виконання поставлених задач.
П’ять годин роботи на свіжому і морозному повітрі приємно вразили нас, адже весь колектив був максимально зосереджений на виконанні завдань. А феєричне виконання вправи на довіру «Мотоцикл» стало яскравим та емоційним  завершенням цієї програми!
Ввечері на нас чекав так званий «Ice breaking» – спеціальний формат командоутворення, направлений на повноцінне знайомство та налагодження комунікацій серед співробітників. Щирі емоції та неймовірні факти один про одного декого здивували, в інших викликали усмішки, а у когось навіть повагу до своїх колег і гордість! Ну а як інакше, коли чи не половина колективу має золоті медалі й по дві вищих освіти; коли в колективі працює капітан далекого плавання, люди, які мріють відкрити власну крафтову броварню, та, врешті-решт, люди, які хочуть бути корисними іншим людям!
У другий день ми зосередилися на чесній та здоровій конкуренції, саме тому провели популярну програму «Навколо Світу». Прокачали навички командної взаємодії, швидкої реакції на нові умови, злагодженість дій в команді.
Врешті решт, всі учасники отримали довгоочікувані призи, а що найголовніше – чудовий настрій та помітний ефект від тімбілдингу!
ДИВИТИСЬ ФОТОДругие новости по теме: