5.02.2019 Квест на 350 учасників (1/530)5.02.2019 Квест на 350 учасників (1/530)Заради цієї неймовірної події довелося перекрити справжній термінал у Борисполі!

На початку лютого «Академія Пригод» разом із нашими партнерами «Play BTL» провели масштабне дійство для 350 людей! Проект з елементами квесту та екскурсії розпочався з історичної частини Києва, де 10 автобусів переміщувалися разом із командами по заданому маршруту, збираючи підказку за підказкою. Після успішного виконання трьох завдань у Києві, ми вирушили на фінішну пряму до аеропорту Бориспіль, де нас вже чекав заброньований Термінал F!
Чарівні стюардеси та бортпровідники відразу занурили учасників у шпигунський квест. Підбір кодів, відкриття загадкових чорних кейсів та нейтралізація іграшкових «вибухових предметів» привела кожного до омріяного посадового талону на 2019 рік.
А ваша компанія вже видала своїм співробітникам омріяні квитки на командний борт? Чи встигли ви анонсувати цілі, плани і завдання на 2019 рік? Якщо ні, «Академія Пригод» радо вам в цьому допоможе. А навіть якщо вже встигли, ми завжди станемо у нагоді в процесі залучення персоналу до спільної мети та об’єднанні команди!

ФОТОДругие новости по теме: