28.01.18. Еlectrolux28.01.18. Еlectrolux Цього року «Академія Пригод» вже встигла попрацювати в Києві та області, тож ми зраділи, коли дізнались, що наш наступний захід відбудеться на виїзді. Останньої неділі січня нас привітно зустрічала Полтавщина.
В очікувані всесвітніх зимових Олімпійських Ігор-2018 відважна компанія «Еlectrolux» вирішила випробувати свої можливості і влаштувати власну «Спартакіаду» з нашою допомогою.
Навіть 10-градусний мороз не зміг перешкодити сильним духом командам змагатися за омріяні медалі! Шалений баскетбол, карколомні стрибки у довжину, неймовірні голи та сейви голкіперів під час пробиття пенальті, гігантська скакала та «анти-хрестики-нулики», як їх прозвали самі гравці, –тримали в напружені до самого фіналу. Врешті-решт, за якимось просто неймовірним збігом обставин, за підсумками турнірної таблиці ми отримали одразу трьох претендентів на перше місце! Проте результати додаткового завдання розставили всі крапки над «і», завдяки чому кожна з команд отримала свій набір золотих, срібних та бронзових медалей.
Водночас, загальну перемогу здобула, звісно ж, вся без виключень команда «Еlectrolux», адже сила кожної команди – в єдності та згуртованості за для досягнення найкращих результатів для компанії!
ФОТОДругие новости по теме: