16.02.18. Центр Фінансових Рішень16.02.18. Центр Фінансових РішеньТімбілдинг може бути різним. Всупереч розповсюдженій думці, що командоутворюючі програми – це щось на кшталт спортивних змагань, «Академія Пригод» щоразу доводить своїм клієнтам, що цей напрямок роботи з персоналом практично безмежний, варто лише підключити творчій підхід до рішення задачі замовника.
16 лютого нас гостинно зустрічав Хмельницький. Бажання наших давніх друзів із «Центру Фінансових Рішень» яскраво, нестандартно і водночас ефективно «прокачати» колективні цінності компанії, підштовхнули нас до ідеї проведення улюбленого «Фото-сафарі». Ця тімбілдинг-програма вирізняється поміж інших своїм оригінальним форматом та мега-активною логістикою.
Основне завдання для команд – за допомогою творчих та нестандартних фотографій розкрити певну тему, заздалегідь підготовлену інструкторами «Академії». А оскільки «Фото-сафарі» – це ще й квест, то фотографії мають бути зроблені на різних локаціях. Отже, 4 команди, 7 локацій і, відповідно, 28 крутих світлин, в яких кожна з команд намагалася влучно візуалізувати завдану тему.
Приємно зазначити, що колектив із самого початку вирішив не стримувати себе в креативності і повністю віддався роботі! Отже, у фіналі програми учасники не лише прокачали командні цінності та розкрили свій творчій потенціал, але й зарядилися позитивом, про що свідчать сміх та чудовий настрій всіх, хто взяв участь у цьому креативному проекті.

ФОТОДругие новости по теме: