2.03.18. Protoria2.03.18. ProtoriaВи хочете провести для своєї команди якісний тімбілдинг, але за кількістю людей у вас невелика компанія або малочисельний департамент? Не проблема, «Академія Пригод» має щонайменше п’ять варіантів програм, які 100% підійдуть саме для вашої команди! Одним із таких варіантів і скористалася компанія «Protoria»: тімбілдинг-день одразу з трьох програм.
Почали з програми «Великий Переполох», де ми зробили акцент на змагальному ефекті з великою часткою веселощів та розважальним настроєм.
Друга частина програми допомогла учасникам відпрацювати навички управління часовими ресурсами під час виконання завдань з «Таймауту».
А закріпити набуті знання та посилити командний дух ми вирішили колективною побудовою «Магістралі» – візуалізації корпоративного шляху до успіху в бізнесі. На останньому етапі ми приділили увагу багатьом елементам, проте основним критерієм успіху стала робота на якість.
День пройшов успішно, подарувавши учасникам багато позитивних емоцій та цінних відкриттів в роботі колективу. Бажаємо, щоб відтепер ваш корпоративний шлях до успіху став більш простим та приємним!
ФОТОДругие новости по теме: