5.05.18. RE/MAX5.05.18. RE/MAXВаша компанія ще ніколи не проводила для своїх співробітників командоутворюючих подій? Ви непокоїтеся про те, як це вплине на людей та чи буде тимбілдинг корисним для вашої команди?
Довіртеся «Академія Пригод», як це зробила компанія RE/MAX, та отримайте щире задоволення як від підготовки до події, так і від самого тимбілдингу!
Для того, щоб відпочинок співробітників став ще й корисно проведеним часом разом, ми підібрали light-програму «Навколо Світу». Всього за дві години команди «відвідали» 10 країн, отримавши до кожної з них візи у свій командний паспорт. Учасники вправно виконували різноманітні завдання на точність, швидкість, синхронність та кмітливість. Кожен мав змогу відкрити несподівані якості у собі й колегах, підставити плече друзям та ввімкнути азарт, змагаючись з іншою командою.
Цілий день нас супроводжували посмішки та чудовий настрій учасників, а також шалена розв'язка на останньому завданні, яка привела команди до довгоочікуваного призу з великої скрині!Впевнені, що відтепер команді RE/MAX буде, що згадати про цей сонячний день разом з нами. До нових зустрічей!
ФОТОДругие новости по теме: