9.05.18. Engelhard (10)9.05.18. Engelhard (10)По-справжньому літня погода навесні, цвіт київських каштанів і бузку – це просто чарівний час для знайомства зі столицею України! Фантастична пора, щоб представити наше місто для членів 21-го міжнародного семінару компанії «Engelhard».
Для нестандартної екскурсії, що залишиться у пам’яті гостей Києва надовго, навряд чи можна вигадати щось краще за квест-фотосафарі «Красиві та знамениті куточки столиці». Саме на цій програмі ми разом із туристичним оператором «Джонні Бісенд» і зупинили свій вибір.
120 іноземних гостей із понад 70-ти країн світу протягом 2 годин відвідали найяскравіші атракції Києва: Золоті Ворота, Пейзажна Алея, Андріївський Узвіз, мальовничі вулички Воздвиженки, Старий Поділ та ще кілька секретних куточків.
Командні фотографії з яскравими посмішками на обличчях зайвий раз підтверджують, що квест вдався на славу. Сподіваємося, що кожен член цієї великої компанії після відвідин Києва зможе привезти частинку цих класних спогадів до себе додому.
Якщо ж ваша компанія також очікує на гостей, яких ви хочете приємно здивувати і вразити позитивними емоціями, звертайтесь до «Академії Пригод». Ми обов’язково знайдемо оригінальне рішення!
ФОТОДругие новости по теме: