Тiмбілдинг по всій УкраїніТiмбілдинг по всій УкраїніШукаєте компанію, яка організує для вашої команди дійсно ефективний та оригінальний тімбілдинг? Вітаємо, щойно ви знайшли те, що шукали!
Компанія «Академія Пригод» працює на українському ринку командоутворення з 2004 року, і має великий досвід у проведенні найоригінальніших програм для бізнесів у різних сферах. У нашому арсеналі ви знайдете понад 30 цікавих сценаріїв та більше 100 завдань різної складності, як ми самі їх називаємо: light, medium, hard.
Тімбілдинг-програми «Академії Пригод» розраховані на учасників будь-якого віку та рівню фізичної підготовки. На основі готової концепції ми адаптуємо кожну програму індивідуально під вашу компанію, як конструктор складаємо оптимальний набір вправ, розраховуємо час, розробляємо персональну «легенду» для учасників.

 

Тiмбілдинг по всій Україні

 


Ми працюємо з повним спектром завдань з командоутворення, від найпростіших: знайомство нових співробітників, підняття командного духу, до складних завдань: усунення конфліктної атмосфери під час злиття та поглинання компаній, конкуренція відділів, тощо.


Наші програми розраховані:

  • На проведення як в приміщенні, так і на вулиці (парк, ліс, спортивні майданчики).
  • На будь-яку кількість учасників і час: від 8 до 1500 людей, від 2 годин до 3 днів.
  • На різні формати: активний, танцювальний, інтелектуальний, творчий, кулінарний, тощо).

На тімбілдинг-програмах «Академії Пригод» ваш персонал може відпрацювати такі уміння та навички:
- Зміцнення командного духу.
- Підвищення ефективності взаємодії.
- Розвиток лідерських якостей.
- Розвиток творчих талантів.
- Ефективний тайм-менеджмент та управління ресурсами.
- Прийняття оптимальних рішень в екстремальних умовах.
- Покращення комунікаційних навичок.
- Керування командою.

 

Організаційні питання:
Команда «Академії Пригод» працює по всій Україні. Ми маємо сучасну технічну базу, якісний реквізит і, звісно ж, відповідальну та досвідчену команду інструкторів.
Ціни на наші програми зафіксовані у гривні, і діють по всій країні на однакових умовах. Тобто вартість проведення проекту у будь-якому місті України – у Києві, Львові, Дніпрі або в Одесі – буде однаковою, всі транспорті витрати компанія «Академія Пригод» бере на себе. Вам залишається тільки обрати цікавий для вашої команди формат і залишити свій запит.
Звертаємо вашу увагу: до 31 березня 2018 року ми зберігаємо ціни минулого року. Обирайте програми у лівому стовпчику у розділі «Тімбілдинг» та бронюйте дати вже сьогодні!Другие новости по теме: