+38-050-75-80-238

+38-050-75-80-238

Picture about the post

Новинка 2022:онлайн тімбілдингв Україні

Часи стрімко змінюються та диктують нові формати у бізнесі. Якщо ще на початку 2020 року режим «онлайн» для багатьох здавався чимось лякаючим і незрозумілим, то зараз ми вже обжилися в зручному домашньому одязі, і вирішуємо більшість щоденних завдань, не встаючи з дивана у власній вітальні.

Пертурбації торкнулися і ринку командоутворення. Безумовно, зручність та ефективність очного формату ніхто не скасовував, при цьому, мабуть, найпопулярнішим запитом за 2021 рік став «онлайн-тимбілдинг».

Як лідер українського ринку, «Академія Пригод» взяла курс на розвиток у цій галузі, і сьогодні ми раді запропонувати своїм клієнтам не лише класичний тимбілдинг «на живу», а й затребуваний багатьма компаніями онлайн формат побудови та мотивації команди.

Це симуляційні ігри, в ході яких учасники можуть не лише повеселитися та випробувати азарт, а й прокачати soft skills:
● навички ведення переговорів;
● розробка стратегії;
● лідерські якості;
● уміння протистояти маніпуляціям;
● прийняття рішення в умовах обмеженого часу та ресурсів.

Участь в онлайн тимбілдингу допоможе бізнесу згуртувати команду та закріпити неформальні зв'язки між колегами, підняти корпоративний дух персоналу, підвищити лояльність працівників та закріпити авторитет керівника.
Ключові переваги віртуального тимбілдингу:

● Безпека: дотримання соціальної дистанції;
● Доступність: взяти участь у грі можна з будь-якої точки, маючи доступ до інтернету;
● Вигода: відсутність додаткових витрат на трансфер, проживання, харчування учасників;
● Оперативність: онлайн-тимбілдинг можна провести в будь-який зручний для всіх час;
● Бюджет: відсутність додаткових витрат на організаційні питання та роботу персоналу з боку виконавців дозволяє знизити вартість онлайн-тимбілдингу в порівнянні зі звичним живим форматом.

На ваш вибір ми підготували три цікаві варіанти віртуальних тимбілдингів, і з радістю відповімо на всі запитання, звертайтесь!

Illustration

Онлайн гра-тімбілдинг5 o'clock

Легка та захоплююча командотворча онлайн-гра, що дозволяє проявити учасникам креатив, швидкість реакції, лідерські якості, вміння працювати в команді віддалено та в екстремально стислі терміни приймати важливі рішення.

Illustration

Онлайн тімбілдингКосмічна імперія

Стратегічна комунікаційна гра.
Розвиток чи експансія – що вибере ваша команда? Гравці розробляють стратегії, беруть участь у галактичних битвах та змагаються один з одним за панування у Всесвіті.

Illustration

Онлайн тімбілдингФабрика мрій

Стратегічна рольова online гра.
Пориньте в блискучий і цинічний світ Голлівудської кіноіндустрії! Учасники об'єднуються в команди-кіностудії і розпочинають свою чесну (або не дуже) гру за увагу аудиторії та касові збори.