+38-098-38-26-003

Онлайн тімбілдінгРіздво

Найкращий спосіб відсвяткувати віртуально Різдво чи Новий Рік - онлайн тімбілдінг Різдво. Особливо, коли команда "розкидана" по всьому світу.Хтось в Україні, хтось в Європі, хтось в Америці, або навіть у Таїланді чи на Балі.Завдяки нашій грі ви гарантовано створить святковий настій, весело проведете час зі своєю командою і дізнатись один про одного дещо цікавеньке!А фінальна фотосесія подарує море сміху, позитиву і класні світлини на згадку.Не треба нічого завантажувати - отримуєте лінк і все!) Найголовніша "фішка" гри - автоматична зміна капітанів, тож кожен із гравців буде у ролі капітана (і навіть не 1 раз!).
У раунді "Вікторина" треба вибрати 1 з 4 варіантів відповідей.У раунді "Хто перший?" - дати відповідь усно, але спрешу треба зайняти чергу.У раунді "Пізнай мене краще" - надрукувати свою відповідь, а потім з допомогою команди та інтуїції співставити відповіді гравців з інших команд.У раунді "Сортування" - визначитись правда це чи брехня)у раунді "Сальвадор Далі" - малювати всією командою одночасно, а потім відгадувати, що намалювали інші команди?
І всі ці питання та завдання про Різдво!
Гравці розподіляються на команди, які повинні працювати разом, щоб успішно виконувати завдання.Ця гра допомагає підвищити ефективність комунікації та співпраці в колективі, знижує рівень стресу та допомагає учасникам більш ефективно працювати в команді. Криголам також дозволяє підняти моральний дух команди та підвищити мотивацію до роботи.
Гра передбачає конкуренцію (з метою максимального залучення та занурення) та співпрацю (з метою краще пізнати своїх колег). Допомагає збільшити згуртованість команди та створити дружні взаємини між колегами. Крім того, завдання та виклики гри дозволяють учасникам розвивати та вдосконалювати свої комунікаційні, відповідальність та лідерство.
Ми вже подбали про все, Вам залишається лише:- вказати кількість учасників;- обрати дату;- визначитись із часом початку гри.   

Загальна інформація

 • Час

  1-1,5 години

 • Місце проведення

  Будь-де з надійним інтернетом 

 • Кількість учасників

  від 6 до 30 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  15.000 грн. - до 15 осіб18.000 грн. - 16-30 осібТест-драйв (до 5 гравців) - БЕЗКОШТОВНО

Варто знати

Що включено:

  Професійний ведучий
  Невтомний продюсер
  Веб-платформа (не Zoom)
  7-8 різних раундів
  Тематична графіка та контент
  Фото, скріни та картини на пам'ять

Що знадобиться:

  Ноутбук / ПК з камерою
  Навушники / гарнітура
  Інтернет
  Остання версія Google Chrome

Конкурентні переваги:

  Тест-драйв гри
  Добре для міжнародних команд
  Кожен буде капітаном
  Без додатків та авторизації
  Персоналізація сценарію гри
  Кастомізація контенту

Ключові плюси онлайн тімбілдінгу:

● Незалежність від погоди.
● Економія коштів: більш доступний, оскільки не вимагає витрат на трансфер та кейтеринг.
● Збереження часу: тривалість програми 1-1,5 години. Крім того, зібрати команду онлайн можливо швидше, ніж зібрати їх у реальному світі, оскільки не потрібно довго планувати.
● Різноманітність: містить багато різних інтерактивів та можливих сценаріїв.
Географічна гнучкість: дозволяє людям з усього світу приєднатися до спільної активності, не виходячи з власного дому або офісу. 
Зручність: для гри потрібен ноутбук чи ПК + камера, навушники/гарнітура. Грати можна з будь-якої точки світу, головне – надійне інтернет-з'єднання. 
● Залучення та розвантаження: дозволяє швидко розігріти та активізувати учасників. 
● Підвищення мотивації: цікавий та захоплюючий процес гри, що допоможе підвищити мотивацію та залученість до роботи в команді.
● Гнучкий графік: може проведитись в будь-який зручний для команди час, що дозволяє більш гнучко планувати робочий день та зустрічі.

Замовити БЕЗКОШТОВНИЙтест-драйв

Протестуйте гру перед покупкою. Переконайтесь, що вона того варта!

Спасибо за запрос!

Мы свяжемся в самое ближайшее время!

Can't send form.

Please try again later.