+38-098-38-26-003

Звіти 2023

_________________

Company picture

01 - EvoPlay-08.02.2023

Перший захід у 2023 році і ми вперше провели онлайн гру ATW - Around The World.Було дуже круто, а ще весело, пізнавально та емоційно.Встигли відвідати Японію, США, Індію, Китай, Єгипет та ще декілька цікавих локацій.Комусь більше всього сподобались музичні питання, а комусь зайшли тури з малюванням. Кожному своє і ми маємо величезний вибір, щоб задовольнити вподобання кожного гравця! 


_________________

Company picture

02 - Boosta-22.02.2023

Провели онлайн тімбілдінг Криголам для команди із 7 гравців із компанії Boosta.Ми вперше робили перерву на 5 хв., бо грали понад 2 години!Було і весело і жарко, не надто гучно і якось по-сімейному.Авторитетно заявляємо - між гравцями немає ні криги, ані крижинки, лише теплі та дружні стосунки.Наші трофеї - цікаві факти та історії про своїх колег - назавжди залишаться з вами.Чекаємо на нові зустрічі!


_________________

Company picture

03 - BigCommerce-03.03.2023

Сьогодні ми провели для компаніі BigCommerce 2 абсолютно однакові гри одночасно.Чому і для чого? Для комфорту і ефективності кількість гравців обмежена - максимум 30. Тому зробили 2 гри, але одночасно) Трохи статистики:17 гравців і 5 команд.Перемога команди Unicorns - 2.930 балів.Але вразило всіх гравців те, що була ще шоста команда-привид, в яку ми зібрали фейкові акаунти. Ця команда-привид заробила 600 балів! Без жодної живої душі!)


_________________

Company picture

04 - BigCommerce-03.03.2023

І це друга гра для компанії BigCommerce.Трохи статистики:14 гравців і 4 команд.Перемога команди BCBCBCBC - 3.060 балів.Друзі, до скорої зустрічі!)


_________________

Company picture

05 - EvoPlay-11.03.2023

Сьогодні вперше ми проводили онлайн у суботу!Сьогодні вперше ми розпочали онлайн о 10:00!Сьогодні вперше ми провели гру "Ми з України"!Гра вийшла просто "бімба"!)Гравці зацінили її своїм сміхом, позитивним вайбом, відветним спілкуванням та щирими коментарями, а також благословили її.Страшенно пишаємось цим!І дякуємо за ваш вибір і довіру!


_________________

Company picture

06 - Заграва-24.03.2023

Провели душевну і майже сімейну гру "Ми з України" для 6 гравців.Ми створили 2 повноцінні команди по 3 гравці і змогли краще пізнати один одного під час гри.Наш новий фаворит - питання "Улюблена страва дитинства".


_________________

Company picture

07 - Burny Games-24.03.2023

І знову "Ми з України". Тепер це наш новий хіт!Ось вони - справжнісінькі українці - 20 гравців у 6 командах!Лише погляньте на назви команд і все стане зрозуміло:- Гуцульщина, НеоГуцули, Борщагівка, Чорнобаївка, Одещина, Південь.Друзі, дякуємо за ваш настрій, енергію та чудову гру!


_________________

Company picture

08 - OTP Capital-31.03.2023

Наш хіт "Ми з України", але з кіношною графікою. Так, ми любимо шукати нові форми і постійно прагнемо більшої досконалості.Цього разу гра тривала близько 3 годин.Ми вперше робили перерву.І вперше у нас було 4 команди, які фізично знаходились в одному приміщені! Це був справжній гібрид - онлайн+офлайн одночасно.Було дуже весело і все вдалося!)


_________________

Company picture

09 - МХП-26.04.2023

Перший живий тімбілдінг у 2023 році!Які ж ми щасливі, що долучились до того, щоб дати змогу учасникам гри побачити вживу один одного, потиснути руки, обійнятися!Такі прості речі, але такі важливі і їх так не вистачало увесь цей час!Дуже сподіваємось на те, що відтепер учасники зможуть не лише співпрацювати більш ефективно, а й досягати бажаних цілей завдяки відпрацьованій навичкі - ПОЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ!


_________________

Company picture

10 - 2021.AI-27.04.2023

Наш хіт "Ми з України" для 12 гравців компанії 2021.AIБуло одночасно пізнавально, весело, цікаво та яскраво!


_________________

Company picture

11 - MLSDev-28.04.2023

Ми з України - з щирим серцем для команди MLSDev.Створили 6 команд, та подивіться які!)Безперечний переможець - команда Чорнобаївка!Вітаємо із перемогою!!!


_________________

Company picture

12 - Енелсі-29.04.2023

Обожнюємо такі замовлення!Усе швидко, оперативно і дружньо.Провели програму Тайм Аут для 14 гравців у 2 командах.Було насправді тепло і по-сімейному!А ще нам сподобалась локація - Вілла Віта у Віта Поштова.Жанна і команда Енелсі, мати з Вами справу - то справжнісіньке задоволення!!!


_________________

Company picture

13 - V-Unit-11.05.2023

Онлайн тімбілдінг "Ми з України" для 12 гравців!Лікті собі кусали ті, хто не зміг чи не встиг долучитись до гри)Особливо хотілося б відмітити Замовника-HRa Анастасію.Як же приємно мати справу із справжнім професіоналом.Від початку до фіналу Анастасія переймалась усіма учасниками, щоб їм було зручно, комфортно, весело.Доречі, розстановка на фото - це робота Насті.Приємно мати справу із профі!


_________________

Company picture

14 - Dileo Farma-18.05.2023

Ми зустрілись вже в третє!Як же приємно бачити знайомі обличчя!)Дякуємо за вашу довіру, відкритість і азарт!Доречі, обрана вами локація Ріно-парк - дуже вдалий вибір: чудовий краєвид, поруч водичка, зручна альтанка, все що треба для класного відпочинку.  До нових зустрічей!)


_________________

Company picture

15 - Наші ДРУЗІ-20.05.2023

Для нас це було справжнісіньке свято!По-перше, проводили у Львові.По-друге, для команди наших справжніх ДРУЗІВ із 120 учасників.По-третє, з боку Академії Пригод зібралась справжня Дрім-Тім - ще не такі старі, але вірні, перевірені та супер досвідчені академіки.Ми будемо згадувати цей тімбілдінг ще довго!)


_________________

Company picture

16 - Юрія-Фарм-27.05.2023

Як же ми раді зустрітися знову! Минуло 2 роки і ми знову побачились на тій самій локації - Olympic Village. Друзі, ми намагались дослухатись до ваших запитів і підібрали більш помірні завдання, ніякої скакалки))Спочатку ТаймАут - на 6 завданнях 2 команди заробляли гроші, а потім за них купували будматеріали і будували 4 ділянки спільної Магістралі. Вийшло і красиво і надійно! Дякуємо за високу якість, друзі!!!


_________________

Company picture

17 - Astor School-27.05.2023

Провели тімбілдінг в Івано-Франківську для команди Astor School.Сьогодні кожен українець працює на благо нашої держави з подвійною, а моментами потрійною віддачею. Немає неважливих професій, але точно є ті, які є основою існування будь-якої держави. Одним з ключових безумовно є «освітній фронт», який успішно тримають на своїх плечах вчителі. Цього разу ми завітали подякувати за цей важкий навчальний рік команді Astor School з Івано-Франківська зі своєю програмою «1+1». Були раді зробити свято для колективу ліцею і хоч на пару годин дозволити вчителям стати дітьми. Дякуємо вам і звісно ж нашим ЗСУ за такі можливості.


Company picture

18 - Нота Груп-02.06.2023

Компанія Nota Group знову вибрала Академію Пригод для проведення тімбілдингу. Цього разу ми зійшлися думками на тому, що необхідно запропонувати нашим старим знайомим програму «Навколо Світу». Ця програма дозволила поринути у світ дитинства, а також віртуально відвідати різноманітні країни нашої планети. По при примхи погоди наша зустріч вдалася. Дякуємо Вам за довіру і до нових зустрічей.


_________________

Company picture

19 - МХП-08.06.2023

Яскрава команда! Прекрасна локація!Одна із 2 команд встановила новий рекорд на завданні Вавилон - 1,4 секунди! Це просто неймовірний результат!Тепер ми точно знаємо, що у цієї командо просто шалений потенціал!А у фіналі команда власноруч створила справжній шедевр сучасного мистецтва, який наявно демонструє важливість і різноманіття зв'язків та комунікацій в компанії! Як вам таке павутиння?) 


_________________

Company picture

20 - МХП-08.06.2023

Зустріч із старими друзями з «МХП» це завжди радісно! Безумовно, це один з ключових акторів економіки України. Від дій людей, які працюють в МХП, залежить не просто робота компанії, але і безпосередньо майбутнє нашої держави. Командна робота є особливо важливою для компаній рівня МХП. 1-а частина - «Пріоритет» - треба розставляти пріоритети, правильно планувати організаційні процеси, довіряти один одному, а також вчитися і вдосконалювати свої навики і компетенції. 2-а частина - «Магістраль», де відточували особливості комунікації між керівниками та підлеглими. Дякуємо вам і до нових зустрічей!


_________________

Company picture

21 - Укрсиббанк-09.06.2023

Онлайн тімбілдінг "Ми з України" - нарешті ми отримали нашу унікальну і просто неперевершену графіку від дизайнерів із Великобританії, Польщі та України.Це було вперше, коли гра тривала більше 2 годин.І навіть після фінального фото люди не хотіли виходити з гри.Друзі, щиро дякую вам за настрій та знання у раунді Вікторина, рішучість у раунді Хто перший, кмітливість у раунді Сортування, щирість у раунді Пізнай мене краще, творчість у раунді Сальвадор Далі, команду роботу під час всієї гри! Повторимо якось?) 


_________________

Company picture

22 - EvoPlay-12.06.2023

Онлайн тімбілдінг "Around The World" 12 гравців із 4 команд вирушили у віртуальну мандрівку навколо світу.Треба було визначити країну за прапором, за мелодією, за стравою.Дізнатись один про одного багато нового і цікавого.Сортувати факти на правдиві і брехливі.І звісно ж командний малюнок, чим далі тим виходило все краще і краще!Маємо ще багато цікавого, приходьте ще!)


_________________

Company picture

23 - МХП-15.06.2023

Друзі, ми страшенно вдячні вам за довіру!Вже багато років поспіль компанія МХП звертається до нас за тімбілдінгом для самих різних підрозділів компанії! І ми надзвичайно цінуємо таку тривалу співпрацю!Хочемо дати вам ще більше і ще кращого продукту.Дякуємо вам за те, що надихаєте своїм прагненням до постійного розвитку і вдосконалення!!!


_________________

Company picture

24 - АН Авангард-16.06.2023

Плануємо одне, але завжди маємо 1-2-3 запасних варіанти)Цього разу довелось скористатись альтернативним планом, бо брокери - люди зайняті і працюють майже цілодобово і без вихідних.Замість 1+1 провели Time Out, але крім нас того ніхто не помітив)Краєвид нової локації Характер парк і наші командні завдання зробили свою справу - нагородили учасників величезною порцією позитиву і натхнення на нові звершення!Нехай ваш характер стане запорукою вашого успіху!


_________________

Company picture

25 - Stampli-16.06.2023

Сьогодні ми вперше провели онлайн тімбілдінг Mental Health.Його презентації ще навіть немає у нас на сайті.Але HR-и прекрасно розуміють важливість емоційного та ментального здоров'я своїх команд і часто звертаються саме з такими запитами.І ось ми створили таку програму і вже провели і тест-драйви і першу реальну гру. Маємо чудові відгуки!Подбайте про своїх людей, які вже багато місяців поспіль живуть у стресі!


_________________

Company picture

26 - Aweb-17.06.2023

Всі ми дуже скучили за подорожами, літаками, відпочинком.... і сьогодні ми організували подорож Навколо Світу для команди Aweb.Це була справжнісінька авантюра на локації Авантюрист, що символічно)Разом ми відвідали доволі екзотичні країни, дізнались нові цікаві факти, а щасливчики навіть отримали візи.А головний приз - шампанське, символ переможців - отримала сама дружня, смілива, креативна, ініціативна, щира і згуртована команда - команда Aweb.    


_________________

Company picture

27 - Дантисти-28.06.2023

Війна в Україні вносить свої корективи в усі сфери життя. Більшість компаній неминуче зіштовухується з питанням пошуку нових працівників і їх вливання в колектив. Безумовно "Академія Пригод" радо усім допомогає. Минулого тижня ми мали можливість попрацювати з компанією медичників працівників. Ми з радістю допомогли новому колективу і провели для них програму "1+1". Програма, яка допомагає знайомитися, співпрацювати і що головне - проявити себе. Дякуємо, що Ви скористалися цією нагодою і звернулися до нас. Успіхів Вам в подальшій роботі!


_________________

Company picture

28 - Boosta-29.06.2023

Онлайн тімбілдінг Криголам для 12 гравців компанії Boosta.Дві команди - Круасани та Яблучний пиріг - змагались і співпрацювали разом задля того щоб зняти напругу, відволіктись та дізнатись один про одного більше цікавих фактів.У цій грі ми зробили акцент на раунді Пізнай мене краще, де усі гравці мають відверто відповісти на 1 спільне для всіх запитання, а потім спробувати відгадати хто як відповів у команді-суперниці.Це водночас і весело і пізнавально.Дуже радимо саме Криголам для стартапів і команд з новими людьми. 


_________________

Company picture

30 - МХП-07.07.2023

Для нас це було справжнім святом, бо ми проводили цей тімбілдінг для команди із 16 красунь! Уявляєте?Мова йшла про довіру, а щоб людини довіряти, треба її знати.Тому ми почали із чудової гри 2 правд 1 брехня, де дізнались багато цікавих фактів один про одного.Потім влаштували змагання у форматі Min2Win.Після цього - співпраця і партнерство у програмі 1+1.А у фіналі - Spider Wool.Було дуже динамічно, насичено і яскраво!


_________________

Company picture

31 - Pulsar Expo-09.07.2023

Дякуючи нашим друзям і партнерам Perfect Party ми отримали можливість познайомитись із чудовою командою Pulsar Expo, для якої провели програму Шлях до успіху.Спочатку 8 міні-команд поєднувались у парах і виконували командні завдання, щоб зароити достатньо грошей.А потім інвестували ці гроші у будівельні матеріали і побудували Магістраль.Радіємо від того, як люди працюють на совість, роблять справу якісно, відповідально і в той же час весело і завзято!


_________________

Company picture

32 - Планета Кіно-14.07.2023

Найкрутіший онлайн тімбілдінг "Ми з України" замовила команда Планета Кіно.Один з раундів називається Пізнай мене краще. Там є багато різних питань. Але мій особистий хіт - "Найулюбленіша страва твого дитинства?". Ви навіть не уявляєте, наскільки це зближує людей! Ми щасливі, що завдяки нашій грі люди об'єднуються і стають ближчими один до одного.


_________________

Company picture

33 - My Credit-19.07.2023

Зараз багато українців "розкидано" по всьому світу.А День Народження проекту відсвяткувати хочеться)Тоді люди звертаються до нас і замовляють онлайн тімбілдінг.Цього разу команда була міжнародна, тому замовили Криголам.Гра була яскрава, емоційна і дуже насичена!Та запам'яталось інше - до гри було 0,5 години привітання від керівництва, потім 1,5 години гри, а після ще 1 годину люди просто спілкувались на нашій платформі у фотобудці, де і створили таку чудову світлину.Ніхто не хотів розходитись!!!


_________________

Company picture

34 - Plarium-27.07.2023

Сьогодні провели онлайн тімбілдінг Криголам для 18 гравців компанії Plarium.Ось декілька яскравих моментів:- команда Паляниця зайняла 1 сходинку з самого початку і майже не відпускала її)- у 2 раунді Сальвадор Далі усі відгадали один одного!- 2 із 4 команд заробили максимальні 600 балів у раунді Пізнай мене краще!- інтуїція команд просто вражала, бо знайти відповідність 3 гравців, що народились у Луганську - це щось неймовірне!


_________________

Company picture

35 - Ontargit-28.07.2023

Тімбілдінг Навколо світу ми організували для веселої та молодої команди Ontargit на базі Morewell.Трохи наших власних відкриттів:- молодим і енергійним можна бути і в 50 років - отой чолов'яга праворуч на фото дасть фору усім (!) іншим членам команди,- азарт - класна річ, запорука нових досягнень, але його потрібно вміти контролювати)- кавун, дуже схожий на глобус, став чудовим і дуже доречним спільним призом!


_________________

Company picture

36 - MWM-29.07.2023

В останню неділю липня в Україні відзначають день працівника торгівлі. В цей день "Академія Пригод" вітала представників компанії "MBM". Ми провели для чудового колективу програму "1+1", де сформувавши 8 міні-команд відточували елементи командної роботи. Приємно, що всі отримали макисмум посмішок і позитиву. Подальшого розвитку і успіху вам і вашій компанії. До нових зустрічей!


_________________

Company picture

37 - МХП-05.08.2023

Сьогодні ми сконцентрувались саме на поєднанні. Побудова Магістралі дуже допомогла відчути важливість і необхідність поєднання при створенні будь-чого великого.Чарівні дівчата + лише 2 чоловіка наполегливо і без зайвих емоцій, долаючи пекельну спеку, не покладали рук, не здавались і таки досягли своєї мети.Магістраль працює, потяг не просто їде, а досягає пункту призначення.Щаслива команда - щасливі ми!!!І ще дякуємо Батерфляю у с.Садове за чудову локацію!


Company picture

38 - EvoPlay-09.08.2023

Онлайн гра Криголам.


Company picture

39 - Таскомбанк-11.08.2023

Наша країна радіє кожному гарному світлому дню. Безумовно на цю радість заслуговують ВСІ українці. Менеджмент розуміє, що їхні співробітники повинні мати якомога більше світлих і гарних днів. Саме тому "Таскомбанк" обрав "Академію Пригод", для приємного і корисного проведення тімбілдингу. Ми радо провели наш хіт "1+1", де відпрацювали елементи командних компетентностей. Отримали море посмішок та гарних вражень. Працюймо на благо України та радіймо життю далі.


Company picture

40 - Trivium-11.08.2023

Будували Магістраль разом із старими друзями.А яка чудова локація - сад "Мур" у денропарку Олександрія, м.Біла Церква!Багато аналізу, слова вдячності один одному та наші найкращі побажання чудовій команді прекрасної компанії Trivium.


Company picture

41 - Liq event-11.08.2023

Приємно коли директори компаній звертаються до "Академії Пригод" по декілька раз на рік за для нашого тімбілдінгу. Приємно коли HR-и змінюючи компанію, не змінюють "Академію Пригод". А також приємно коли у тебе є надійний підрядник, який відразу звертається до тебе. Цієї п'ятниці ми знову класно попрацювали з Liq Event для їхнього замовника. Від нас велике дякуємо і звісно ж - до зустрічі на нових проектах!


Company picture

42 - Юнібілд-12.08.2023

Літо - це без сумніву ключова пора для проведення тімбілдингу. Цього разу "Академія Пригод" попрацювала разом з компанією "Юнібілд". Для наших нових друзів ми провели провели програму "1+1", яка чудово підходила під всі необхідні запити. Ми класно прокачали різноманітні навички командної роботи, а також змогли більш тісніше познайомити людей з їхніми колегами по компанії. До нових зустрічей!


Company picture

43 - UNHCR-15.08.2023

Ранок почали зі Spider Wool - веселого процесу створення інсталяції, що демонструє незримі зв'язки та комунікаціі всередині команди.Далі змоделювали ситуацію, коли необхідно створити канал постачання гуманітарної допомоги у регіон, де відбулась катастрофа.На практиці це виявилось набагато складніше, ніж здавалось.Та виклик прийнято і здаватись ніхто не хотів!Тому, незважаючи на страшенну спеку, втому та інші перешкоди різного характеру, місія була виконана!    


Company picture

44 - У Шишкінн-15.08.2023

Академія Пригод любить повертатися на знайомі локації. Цього разу нас гостинно зустрів "ШишкіNN".Два дні чудової роботи для клієнтів даного SPA-готелю пройшли на УРА! Люди отримали класний досвід роботи ефективної роботи в команді і звісно ж при цьому отримати велику кількість посмішок.


Company picture

45 - UNCHR-16.08.2023

Дякуємо за довіру міжнародній команді UNHCR!А ще нашим колегам і партнерам - компанії СSC!Ми давно знали про завдання The Maze, але сьогодні проводили його вперше.Дуже цікавий та корисний досвід як для нас, так і для гравців.Суть дуже проста - команда має відгадати лабіринт, який загадав і намалював інструктор. У разі помилки - починає з початку новий гравець. Як результат - максимальна концентрація і залученість кожного гравця, бо у разі помилки - страждає уся команда.


Company picture

46 - У Шишкінн-16.08.2023

Академія Пригод любить повертатися на знайомі локації.
Цього разу нас гостинно зустрів "ШишкіNN".
Два дні чудової роботи для клієнтів даного SPA-готелю пройшли на УРА!
Люди отримали класний досвід роботи ефективної роботи в команді і звісно ж при цьому отримати велику кількість посмішок.


Company picture

47 - ВIC-18.08.2023

Приємно, що все більше компаній розуміють важливість тімбілдингу в непрості часи для нашої держави. Одним з таких колективів є компанія BIC, які спільно з Liq Event запросили Академію Пригод для даного заходу. 40 осіб гарно попрацювали протягом 3 годин і успішно пройшли всі наші випробування програми "1+1". А вже сезонні кавуни та дині стали приємним сюрпризом у вигляді скарбу, який було зароблено чесною роботою. Вітаємо і бажаємо нових здобутків.


Company picture

48 - Edvantis-18.08.2023

Криголам для команди Edvantis.19 гравців.5 команд: Сало, Пиріжки, Яблука, Кактусики і Гарбузики.90 хвилин.Весело, пізнавально, щиро і відверто.Дякуємо за вашу довіру, чудовий настрій та натхнені малюнки!)Гарбузуки - вітаємо з перемогою!!!  


Company picture

49 - Leaderflex-19.08.2023

Дякуюємо Христині за запрошення і радість побувати у Львові! Склалось все - прекрасне Місто Лева, красива і привітна Бухта вікінгів і головне - чудова, яскрава і дружня команда Leaderflex. Особливо ми запамятаємо фінал, коли на павутинні командних звязків і комунікацій підіймали людей - спочатку маленьких і легеньких дітей, а потім справжнього богатиря!!!Ви точно нічого не боїтесь!)Щиро дякуємо за довіру і запрошення!


Company picture

50 - Noname-19.08.2023

Сьогодні ми провели 2 івенти - 1 з яких під Києвом на Софіівській Борщагівці.Понад 30 гравців проходили випробування лімітованим часом на кожному завданні, а також мали проявити свою витривалість та проактивність.Тайм Аут - це чудова гра, яка прокачує навички управління часом та фокус на ефективності та результаті.Дякуємо, що довірились нашому досвіду і дослухались до наших порад!


Company picture

51 - PlayQ-22.08.2023

Онлайн тібілдінг Ми з України для команди PlayQ.Чудовий подарунок до Дня Незалежності!15 гравців.3 команди - Козаки, Галушки і Штеповград.90 хвилин.Дякуємо за ваш настрій, активність, азарт і творчість!)Козаки вперто тримали першу сходинку протягом всієї гри і навіть шансу не давали іншим командам)  Вітаємо з перемогою, Козаки!!!  


Company picture

52 - МХП-24.08.2023

Неймовірна подорож Навколо світу розпочалась у привітному Шишкінн.Родзинкою гри було те, що після проходження завдання команда мала залишити 2 гравців на цій локації для того, щоб вони стали членами нової команди і передали знання, досвід і експертизу новій команди.Такий формат дозволив поширювати досвід і виконувати завдання швидше, легше, з меншими витратами ресурсів.Усі мандрівники обміняли свої візи у Duty Free за принципом: більше віз - цінніший напій. 


Company picture

53 - СДМ Інжиніринг-25.08.2023

Чергова п'ятниця, а значить черговий привід для "Академії Пригод" зробити класний тімбілдинг. Цього разу ми дуже плідно попрацювали під час програми "1+1". Колектив успішно виконав всі 12 вправ і зробив те, що ми їх просили - "розслабився і отримав задоволення"!)


Company picture

54 - МХП-25.08.2023

Суперпотужна чоловіча команда!Вперше за всю історію програми Магістраль команда здійснила 2 тестових запуски + 3 залікових поспіль!!!Магістраль побудували настільки якісно, що вона витримала б ще кілька десятків запусків і не потребувала ремонту.Чудова командна робота!Але найкраще пройшла та частина гри, що є самою найціннішою - рефлексія. Команда більше години обговорювала можливості покращити свою роботу, проводили паралелі з бізнесом, аналізували і робили надважливі висновки!


Company picture

55 - Integral School-30.08.2023

1 вересня на носі!!! А це значить, що шкільним колективам необхідний тімбілдінг. Саме таким чином думають тепер наші знайомі зі школи Integral School. Для вчителів ми провели наш бестселер "1+1" - де 8 команд плідно попрацювали протягом 3 годин. Дуже віримо, що ті командні навики, які Ви взяли від нас допоможуть Вам протягом всього життя! Мирного і спокійного неба Вам і Вашим учням протягом вього наступного навчального року!


Company picture

56 - Leroy Merlin-30.08.2023

Сьогодні будували Магістраль.Розпочали з великим азартом та ентузіазмом.А от через годину, коли всі ділянки окремо були побудовані і залишалось лише 2 повороти та поєднати все докупи так, щоб воно працювало, почались "нюанси".Найважчим елементом виявився тунель у формі Мосту Леонардо.Але команда не здалась, не опустила руки і таки досягла своєї мети - потяг доїхав без допомоги і без зупинок!І навіть через Тунель!)


Company picture

57 - Час Газу-01.09.2023

Приємно, що наші старі клієнти повертаються до "Академії Пригод". Не виключенням стала компанія "Час Газу", яка запросила нас для релакс вечору. Коротка програма на 1,5 години гарно розбавила вечір відпочинку колективу. Море посмішок на обличчях та шалений азарт безумовно стали прикрасою вечора. До нових зустрічей, друзі!


Company picture

58 - Liq Event & "Ra..."-07.09.2023

Взаєморозуміння, підтримка, націленість на результат - коротенька характеристика команди Ra....Ще на самому початку, правильний вибір Лідера призвів до того, що команда зі старту взяла достатньо великий темп! Обраний Лідер Ярослав роздав грамотні завдання, і самі учасники проявляли неаби яку ініціативу. Команда почала працювати мов годинник, коли кожна деталь на своєму місці і віддається на повну! Команда впоралась не лише вчасно і ефективно, але й з посмішками та гарним настроєм!Дякуємо нашим друзям і партнерам Liq Event!


Company picture

59 - Real Plus-07.09.2023

Новий і дуже цікавий досвід.Онлайн гра ATW-Around The World на англійській.Для 50 гравців (наша платформа приймає до 30).Тому провели 2 гри одночасно наші британські ведучі Марта та Джеймс.Старт і фініш були у Zoom де усі побачили один одного. Там провели icebreaking, а потім відправились у віртуальну подорож навколо світу з метою познайомитись ще ближче і пізнати один одного ще краще. Фінал - обмін враженнями та яскравими емоціями.


Company picture

60 - Liq Event & "Ra..."-08.09.2023

Осінь цьогоріч дуже тепла. Чому ж бо не скористатися цим часом для тімблдингу! Академія Пригод знову з нашими партнерами з Liq Event провели програму "Таймаут". Ми всі разом класно провели час: отримали нові позитивні емоції, відточили командну майстерність і звісно ж гарно посміялись!


Company picture

61 - Perfsys-08.09.2023

Весела і яскрава команда Perfsys мала досліджувати Україну через онлайн тімбілдінг Ми з України ще 01.09.23.Але це ж 1 вересня, самі розумієте - стрес, нерви, хвилювання...)То ж перенесли на тиждень і не даремно.Вовк виявився не таким страшним) - відомі українські діячі насправді відомі кожному, малювати можуть усі, навіть зрозуміло для інших.А раунд Пізнай мене краще! - то справжнісіньке свято нових знань!)Друзі - дякуємо за вашу відкритість, цікавість та жагу до нових яскравих вражень!


Company picture

61 - ПУМБ-09.09.2023

Нові тренди тімбілдінгу в Україні.Дякуємо нашим старим друзям, банку ПУМБ, за таку чудову ініціативу - зробити власними руками щось корисне для фронту.Близько 200 гравців сформували 5 командКожна команда пройшла 5 локацій (по 1 годині на локацію):- плетіння маскувальної сітки - 2 штуки- плетіння каверів - 18 штук- браслети життя - 146 штук- сухі сніданки - 1277 штук- окопні свічки - 1250 штукБажаєте підтримати цю ініціативу і внести свій вклад в наближення Перемоги? Тоді швидше звертайтесь до нас!


Company picture

63 - AmoreShop-12.09.2023

Цього року гріх не скористатися вереснем місяцем в якості провдення тімбілдингу! Саме так і зробила компанія "AmoreShop". Для цього великого колективу ми зробили нашу програму "Світове Кафе". Всі яскраво проявили себе під час наших завдань і отримали море позитиву. Якщо Ваша компанія ще в роздумах - не вагайтесь і швиденько звертайтесь до нас.


Company picture

64 - Keynasgroup-15.09.2023

Цього вікуенду "Академія Пригод" поповнила своє географічне представлення подорожуючи нашою славною України. Цього разу нас радо вітала Черкащщина. Разом з предсатвниками компанії "Keynasgroup" ми провели програму "1+1". Приємно коли Всі на позитиві і радо слухають наші прохання на початку програми щодо розслаблення і отримування задоволення!) Саме так і зробив цей колектив , разом з яким ми отримали максимум позитиву від командної роботи. До нових зустрічей!


Company picture

65 - Brightgrove-16.09.2023

Онлайн-тімбілдінг ATW-Around The World.Англійською.13 гравців, 4 команди.Як завжди, весело, пізнавально та емоційно!)


Company picture

66 - Rockets-22.09.2023

Академія Пригод черговий раз допомогає людям відчути можливість подорожей. Цього разу ми знову провели програму "Навколо Світу". Подорожуючи від вправи до вправи, ми змагалися з часом і мали можливість отримати візи в різні країни. Приємно було бачити азарт в очах і радість від можливості відвідати Гондурас чи Мадагаскар! Нехай якомога швидше настане цей час коли кожен Українець зможе відвідати ці та інші країни по-справжньому!


Company picture

67 - ПУМБ-23.09.2023

Плели маскувальні сітки, кавери та браслети життя.Посильний вклад в наближення нашої Перемоги.
Команда працює злагоджено навіть без зовнішнього контролю, а керівник - справжній приклад! Ефективно і злагоджено, результативно і завзято, швидко і підтримуючи один одного! 
Навіть коли втома вже підступила і начебто їсти хочеться … але роботу треба доробити.
І таки доробили, з жартами і гарним настроєм.
Завжди приємно працювати з «Зірковою командою».
І ця команда - здатна досягти зірок!


Company picture

68 - Quarter Partners-23.09.2023

Черговий раз приємно усвідомлювати, що наша діяльність робить людей щасливими, особливо в такі моменти життя нашої країни. Цього разу ми знову раді були вітати співробітників Quarter Partners, які вкотре звернулися до Академії Пригод. На цей раз ми провели для наших знайомих "Світове кафе". Приємний день з приємними людьми, приємний лайтовий відпочинок з вишенькою на торті у вигляді нашого "Шерстяного тімбілдінгу". До нових зустрічей!


Company picture

69 - Brightgrove-26.09.2023

Новенький онлайн тімбілдінг Movie вже доступний!І першими його випробувала Марія зі своєю командою.Величезне ДЯКУЮ за довіру!!!Це гра про кіно, серіали, мультики.Ви точно бачили не все, але у команді обов'язково знайдеться той, хто знає відповідь на це питання.8 гравців у 2 командах - Captains i Stas змагались і відпочивали та перезавантажувались одночасно)Гра вийшла насиченою, яскравою та доброю!Чекаємо нових зустрічей)


Company picture

70 - 11Mirrors-28.09.2023

Навколо світу з нами відправилась команда готелю 11Mirrors та компанії QLP.Люди настільки скучили один за одним, а ще за подорожами, що зібрати разом усю команду для фото було просто нереально)Те найголовніше - це яскраві емоції від веселої командної гри.Їх забрав із собою у пам'яті кожен, хто був сміливим і відправився у командну подорож-пригоду.Дуже раді були зустрітись знову!!!І до нових зустрічей!)


Company picture

71 - MyCredit-29.09.2023

Новий онлайн тімбілдінг Movie (Кіно) сьогодні випробувала команда MyCredit на честь святкування Дня Народження проекту.З першого раунду команда Режисера посіла 1 сходинку і вже ніхто не зміг її звідти зіштовхнути до самого кінця гри.Нова графіка і увесь контент про кіно, серіали та мультики.Можемо впевнено стрерджувати - вам дуже сподобається!!!


Company picture

72 - Boosta-10.10.2023

Онлайн тімбілдінг ATW - Around The World для команди Boosta.Англійською.Company picture

73 - IFES-10.10.2023

Буковель.48 гравців - 5 команд.Квест + виконання командний вправ, що обмежені у часі.Загалом 10 локацій і 10 вправ мала пройти кожна з 5 команд за 5 годин квесту.Але, будемо чесними і відвертими - маршрут був занадто складним.Гори + особливості Буковеля внесли суттєві корективи.Було прийнято рішення - вважати заліковими 5 локацій.Це було драйвово, багатокілометрово і переможно!)Company picture

74 - ULS-13.10.2023

Нове відкриття - локація "Кльове місце" у селі Проців!І звичайно ж нове знайомство - з командою УкрЛіфтСервіс під час гри 1+1. Веселі, азартні і дуже креативні!Міст Леонардо будували майже за 5 хвилин. Це справді здивувало!)З вами було дуже голосно, але весело)До нових зустрічей!
Company picture

75 - Хлібні Інвестиції-19.10.2023

Квест Фото-Сафарі сьогодні ми провели для чудової та запальної команди Хлібні Інвестиції.Трьом командам необхідно було знайти 8 локацій і на кожній з цих локацій зробити фото на задану тему.Найцікавіше, що на кожній локації команда мала знайти чи роздобути обов'язкові предмети, чи виконати певні умови (наприклад, прийняти певну позу,...).Це завдання вимагало сміливості, креативу та швидкої реакції.І команди впорались із цим завданням пречудово! 
Company picture

76 - МХП-20.10.2023

Програма "Магістраль" нереально крута для зального формату. Дві години і перед нами величезні трансформації від незрозумілих дощечок і паличок до цілої залізниці. Всі класно попрацювали і що головне отримали масу задоволення. А Ви ще вагаєтесь? Звертаєтесь до "Академії Пригод" і ми радо допоможемо Вам.Company picture

77 - iMonMedia-31.10.2023

31 жовтня - Вечір усіх святих.І команда iMonMedia вчинила дуже мудро - відзначила це моторошне свято за онлайн грою Хелловін.Стильна та лячна графіка, а також страшні питання створили ту атмосферу, за яку люди так люблять це свято.Було весело, пізнавально і страшно одночасно.Бісова суміш почуттів!)Company picture

78 - EvoPlay-03.11.2023

Онлайн тімбілдінг 5 o'clock для сімейної вечірки HR-ів.Було тепло, затишно і по-домашньому.Хоча і насміялись ми від душі)До нових зустрічей!У нас ще багато цікавенького)Company picture

79 - Сімнет і Старгруп-04.11.2023

Святкування 19 років компаніі - це серйозна справа!Ми дуже раді, що долучились до цього свята.Особливо зважаючи на те, що вже проводили для цієї компанії тімбілдінг 10 років назад!Цього разу ми будували Інтрнет-Магістраль, яка мала б забезпечити "кінцевого споживача" надійним інтернетом.Результат - зекономлені ресурси, час і гарантовано якісна Магістраль, що пройшла випробування 3 рази поспіль!Вітаємо з Днем Народження!!!Company picture

80 - Альона і сусіди-04.11.2023

Маємо одну Замовницю, яка насправді вже давно стала нашим другом.Так ось це людина з неймовірною енергрією і любов'ю до життя, вона постійно у русі, постійно вдосконалює себе, а ще ширить цю філософію життєрадісною людини серед своїх близьких.Раніше це були колеги, потім партнери, а цього разу Альона запросила своїх сусідів.Багато сказати не можемо... але Альона задоволена, а сусіди втомлені і щасливі!)Company picture

81 - Kitrum-09.11.2023

Онлайн тімбілдінг ATW - Around The World.Англійською.6 гравців, 2 команди.Вийшла чудова і весела віртуальна подорож навколо світу)Треба обов'язково повторити!)Company picture

82 - МХП-10.11.2023

Магістраль - найкраща тімбілдінг-гра, що дає змогу відчути на власному досвіді, як взаємопов'язані та взаємозалежні різні підрозділи великої компанії.Частина Магістралі - міст Леонардо, став символічним зразком того, як потрібно довіряти один одному і спиратись на своїх колег у процесі досягнення цілей.Ми пишаємось тим, що наші українські бізнеси роблять все, за що беруться, максимально надійно і якісно, з гарантією!Особливо запам'яталось те, як команду драйвила ця складна задача! Company picture

83 - Payflow-23.11.2023

Онлайн тімбілдінг Кіно - мудре рішення прийняла команда із 14 гравців, що представляли компанію Payflow.Ми сформували 3 команди, які змагались за звання самого крутого кіномана. Відповідали на питання про кіно, серіали, мультики, відгадували фільм по саундтреку, по емоджі.Змагання було дружнім, з повагою до команд-суперників і водночас емоційним і веселим.Вітаємо переможця - Ryan Gosling, цей Оскар твій!)
Company picture

84 - EvoPlay-29.11.2023

Онлайн тімбілдінг Ми з України.8 гравців сформували 2 команди - Колосочки та Сало принцес.Запекле, але дружнє змагання, зміна капітанів і лідерів і, нарешті, ми визначились із переможцем.Це команда Колосочки!Ура!!!Наші вітання, оплески та овації!)
Company picture

85 - МХП-30.11.2023

Працювати з командами МХП - це завжди без винятків справжнє задоволення!Цього разу Охорона праці підтвердила це правило!Ми прокачали критичне мислення, через гру Магістраль наочно зрозуміли, що є важливою і невід'ємною частиною чогось великого.А ще, завдяки грі 2 правди 1 брехня, дізнались багато нового і цікавого про своїх колег.Навіть ми тепер знаємо людей за їх фактами чи фантазіями - КМС, сальса, плавчиня, фігурист, Дід Мороз...)Ми вже за вами сумуємо і сподіваємось на нові зустрічі)
_________________

Company picture

86 - Profisea-06.12.2023

Онлайн тімбілдінг Різдво для компанії Profisea.Багато жартували, сміялись і спілкувались.Святий Миколай подарував не лише цукерки та солодощі, а ще й приніс святковий настрій.Переможцем себе вважала кожна із 4 команд, не зважаючи на бали і турнірну таблицю)Ми щасливі, що змогли долучитись до цього подарунка!)
Company picture

87 - GR8 Tech-07.12.2023

Провели онлайн тімбілдінг гру Mental Health.Приємно знати, що є компанії, які турбуються про емоційне здоров'я та гігієну своїх людей.В наші дні це вкрай важливо - прокачати критичне мислення, розуміти прийоми підняття настрою, запобігання вигоранню, перевтомі, коли люди виснажуються від стресу та емоційного навантаження.Було дуже приємно познайомитись із чудовою командою GR8 Tech!
Company picture

88 - Київстар-08.12.2023

На фото лише маленька частина великої команди Київстар, для якої ми провели нашу улюблену програму 1+1.Вражені тим, наскільки люди проактивні, відкриті та чемні.Максимальна залученість кожного зі 130 гравців просто вражала!Ми дуже вдячні нашим партнером - агенціі Adsapiens за те, що змогли долучитись до цієї великої події і подарувати святковий настрій чудовій команді Київстар.Company picture

89 - Profisea-13.12.2023

Онлайн тімбілдінг Криголам - чудова нагода дізнатись новеньке-цікавеньке про своїх колег та пізнати іх ще краще!Company picture

90 - TelcoGuard-21.12.2023

В якості аперитиву перед корпоративом ми провели онлайн тімбілдінг Різдво для команди TelcoGuard.Яке ж це було мудре рішення - заздалегідь створити святковий настрій і повеселитись від душі!Хочемо привітати команду Cookies з 1 місцем, Santas із 3 Оскарами, Reindeers - за стійкість, Elves - командний дух, Win-Win - за волю до перемоги!!!   З прийдешніми святами вас, друзі!!!)


Company picture

91 - AdvancedCommunications-21.12.2023

Онлайн тімбілдінг Кіно


Company picture

92 - iMonMedia-21.12.2023

Онлайн тімбілдінг Різдво - кімната 1, ведучий Руслан


Company picture

93 - iMonMedia-21.12.2023

Онлайн тімбілдінга - кімната 2, ведуча Альона


Company picture

94 - Консалтінгова компанія ОК-22.12.2023

Реальний тімбілдінг за старою доброю традицією перед святковим застіллям.Новорічні свята завжди були, є і будуть в наших серцях одними з найважливіших в нашому житті. Приємно, що є компанії, які це розуміють і хочуть зігріти цим новорічним теплом і своїх підопічних. Академія Пригод, радо в цьому всім допомагає. Цього разу ми провели новорічний формат "1+1" і як завжди отримали масу посмішок і теплих відгуків. Швидкої всім нам перемоги і втілення наших мрій!


Company picture

95 - iMonMedia-26.12.2023

Онлайн тімбілдінг Різдво для 7 гравців!Супер зручний, майже сімейний формат.Веселі свята для цієї команди гарантовані!!!


Company picture

96 - Кейнас Груп-28.12.2023

Онлайн тімбілдінг Різдво для 18 гравців!
Company picture

97 - Lugera-28.12.2023

Реальний тімбілдінг в офісі добрих друзів - одне задоволення!Ми тісно співпрацюємо з компанією Lugera протягом багатьох років. Цей рік і Новорічні свята стали не виключенням. Ми знову були раді вітати з прийдешніми святами чудову команду Lugera. Цього разу новорічний формат "1+1" дуже сподобався нашим старим знайомим. 4 міні-команди класно попрацювали над нашими завданнями і кайфанули по повній. До нових зустрічей!Підсумки за 2023 рік

Реальний

Протягом року ми провели 

реальних тімбілдінгів

Віртуальний

Протягом року ми провели 

онлайн тімбілдінгів

ВСЬОГО

Цього року ми провели найбільшу 

кількість тімбілдінгів