+38-098-38-26-003

Онлайн тімбілдінг
5 o'clock

Легка та захоплююча командоутворююча онлайн-гра, що вимагає від учасників проявити креатив, швидкість реакції, лідерські якості, вміння працювати в команді віддалено та в екстремально стислі терміни приймати важливі рішення.

Гра складається з 6-7 раундів різного формату: вікторини з варіантами відповідей, питання на швидкість реакції, музичний брейн-ринг, цікаві факти про учасників, командне творче завдання тощо.

Залежно від задач вашої компанії, гравці можуть брати участь кожен окремо або поєднуватися в команди; також можна проводити ротацію гравців з команди до команди в ході гри. Керує процесом ведучий «Академії Пригод». За кожен успішно пройдений етап команда (гравець) отримує бали. Чим більше балів – тим вище команда у загальному рейтингу, а отже, азарт в очах учасників розпалюється з кожним новим завданням!

Ключові плюси онлайн тімбілдінгу:

 Незалежність від погоди.

● Економія коштів: більш доступний, оскільки не вимагає витрат на трансфер та кейтеринг.

● Збереження часу: тривалість програми 1-1,5 години. Крім того, зібрати команду онлайн можливо швидше, ніж зібрати їх у реальному світі, оскільки не потрібно довго планувати.

● Різноманітність: містить багато різних інтерактивів та можливих сценаріїв.

Географічна гнучкість: дозволяє людям з усього світу приєднатися до спільної активності, не виходячи з власного дому або офісу.

Зручність: для гри потрібен ноутбук чи ПК + камера, навушники/гарнітура. Грати можна з будь-якої точки світу, головне – надійне інтернет-з'єднання.

● Залучення та розвантаження: дозволяє швидко розігріти та активізувати учасників.

● Підвищення мотивації: цікавий та захоплюючий процес гри, що допоможе підвищити мотивацію та залученість до роботи в команді.

● Гнучкий графік: може проведитись в будь-який зручний для команди час, що дозволяє більш гнучко планувати робочий день та зустрічі.

Варто знати

Що включено:

  Професійний ведучий
  Невтомний продюсер
  Веб-платформа (не Zoom)
  7-8 різних раундів
  Zero Downtime Deployments
  Фото, скріни та картини на пам'ять

Що знадобиться:

  Ноутбук / ПК з камерою
  Навушники / гарнітура
  Інтернет
  Остання версія Google Chrome

Конкурентні переваги:

  Тест-драйв гри
  Добре для міжнародних команд
  Кожен буде капітаном
  Без додатків та авторизації
  Персоналізація сценарію гри
  Кастомізація контенту

Замовити БЕЗКОШТОВНИЙтест-драйв

Протестуйте гру перед покупкою. Переконайтесь, що вона того варта!

Спасибо за запрос!

Мы свяжемся в самое ближайшее время!

Can't send form.

Please try again later.

Загальна інформація

 • Час

  1-1,5 години

 • Місце проведення

  Будь-де із швидким інтернетом

 • Кількість учасників

  від 5 до 30 осіб, або більше

 • Рівень складності

  Легкий та веселий

 • Ціна

  15.000 грн. - до 15 осіб18.000 грн. - 16-30 осібТест-драйв (до 5 гравців) БЕЗКОШТОВНО

Часто задавані питання:


Яка максимальна кількість людей на одному заході?


Гра розроблена так, щоб бути інтерактивною та змагальною для груп до 30 осіб. В одному заході може бути до 6 команд, а в кожній команді до 6 учасників. Розгляньте можливість об'єднання відділів для заохочення до співпраці.

Як організувати захід для груп понад 30 осіб?

Ми можемо проводити кілька сесій з декількома ведучими (до 30 осіб) одночасно чи у різний час. Вибір за вами!Також є можливість проведення великих заходів із залученням ZOOM.

Як довго триває тімбілдінг?

Стандартний час гри для груп будь-якого розміру складає близько 60 хвилин з додатковими 10 хвилинами на налаштування гри та підбиття підсумків. Не хвилюйтеся, нудьгувати не доведеться, адже ви можете спробувати до 8 різних типів завдань! Всі ігри створені, щоб сприяти співпраці та взаємодії між гравцями, тому для досягнення успіху вам потрібно поєднати зусилля.

Хто веде гру?

У грі є один ведучий (хост) – інструктор «Академії Пригод», який модерує весь процес та стежить за нарахуванням балів. У кожній команді є роль капітана, і від раунду до раунду її приміряють кілька учасників команди по черзі. Це важливо, щоб кожен учасник зміг відчути себе у ролі приймаючого рішення та взяти відповідальність за всю команду.

Які завдання чекають на учасників?

Програма гри може складатися як конструктор: всі блоки можна прибирати/додавати/міксувати. На учасників чекають різні формати: вікторина з варіантами відповідей, питання на вгадування фактів чи музичних творів, де важливо першим натиснути на кнопку, завдання для кращого знайомства – факти про себе, творче завдання з елементами малювання тощо.

Чи потрібно десь реєструватися чи завантажувати спеціальні програми для гри?

Ні, жодних додаткових реєстрацій чи додатків. Перед початком запланованої гри учасники одержують лінк від ведучого та відео-інструкцію. Кілька простих кроків (налаштування мікрофона та камери, введення свого імені) і учасник потрапляє на ігрове поле, на якому на нього вже чекають колеги та ведучий.

Яке обладнання необхідне проведення гри?

Учасникам потребен ноутбук або ПК, оскільки гра не підтримується на мобільних пристроях. Для максимально комфортної та якісної участі, переконайтеся у безперервному інтернет-з'єднанні, а також у справній роботі камери та навушників/аудіоколонок. Перед початком гри рекомендуємо закрити всі інші вкладки, особливо сторінки соцмереж, VPN, YouTube і т.д.

Чи можемо ми організувати Zoom до початку заходу?

Так. Якщо ваша група перевищує 30 осіб, і ви плануєте провести кілька заходів, ми можемо організувати стартовий захід Zoom, перш ніж приєднатися до платформи заходу, щоб усі учасники могли зібратися разом. Ми також можемо організувати підбиття підсумків заходу у Zoom.

Чи можна протестувати гру перед замовленням?

Звісно так! Ви можете замовити безкоштовну* демо-версію гри для вашої команди HR-ів або керівників, щоб протестувати формат і відкоригувати програму за бажанням.
* Депозит для демо-версії на 4-х учасників: 2.000 грн. Сума повертається при оплаті повної версії тімбілдинга.

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення кількох навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Ухвалення рішень в обмежені терміни

Частина завдань полягає у швидкій реакції та блискавичній правильній відповіді. Відповідальність бере на себе капітан команди, а він від раунду до раунду змінюватиметься, і цю важливу роль зможуть приміряти на себе багато учасників. Чи капітан радитиметься з командою? Чи дійдуть учасники спільного рішення? Чи знайдуть порозуміння у стресових умовах? Давайте грати та перевіримо!

Лидерські якості

Момент ухвалення рішення - колективний, але хтось один все одно бере відповідальність і пропонує ідею першим. І, можливо, це буде зовсім не той, на кого всі зазвичай розраховують. Ця корисна інформація може стати в нагоді керівнику або HR-у.

Командна взаємодія

Перемога команди – у руках учасників! Щоб знайти рішення важливо почути кожного з команди, погодити дії та дійти до фіналу заздалегідь наміченим шляхом.