+38-098-38-26-003

Онлайн тімбілдінгКриголам

Гра Криголам - це онлайн тімбілдінгова гра, створена спеціально для персоналу IT-компаній, з метою покращення комунікації, підняття морального духу та емоційної розрядки.

Гра складається з різних завдань та викликів, які спрямовані на розвиток комунікаційних навичок, роботу в команді та вирішення проблем. Учасники гри будуть спілкуватися між собою в командах, обговорювати завдання та виклики, та взаємодіяти, щоб досягти спільної мети - перемоги.
Не треба нічого завантажувати - вхід по лінку.

Гравці розподіляються на команди, які повинні працювати разом, щоб успішно виконувати завдання.
Ця гра допомагає підвищити ефективність комунікації та співпраці в колективі, знижує рівень стресу та допомагає учасникам більш ефективно працювати в команді. Криголам також дозволяє підняти моральний дух команди та підвищити мотивацію до роботи.

Криголам є ідеальним варіантом для персоналу IT-компаній, які працюють дистанційно або не мають можливості зустрічатися в офісі. Вона також може бути відмінним варіантом для проведення корпоративних заходів, тим самим зміцнюючи взаємини між співробітниками та підвищуючи продуктивність роботи.

Ідеальний вибір для нових команд, а також тих, де з'явилось багато нових людей, особливо для Startup-ів та IT-компаній.. Процес інтеграції новачків інколи буває досить тривалим і складним.

Криголам передбачає конкуренцію (з метою максимального залучення та занурення) та співпрацю (з метою краще пізнати своїх колег). Гра допомагає збільшити згуртованість команди та створити дружні взаємини між колегами. Крім того, завдання та виклики гри дозволяють учасникам розвивати та вдосконалювати свої комунікаційні, відповідальність та лідерство.

Головна мета гри - зруйнувати "кригу" між учасниками і зробити так, щоб їх спілкування стало простим та природнім, як із кращим другом. Щоб якість цих комунікацій стала надзвичайно високою і міцною.

Ми вже подбали про все, Вам залишається лише:
- вказати кількість учасників;
- обрати дату;
- визначитись із часом початку гри.

Загальна інформація

 • Час

  1-1,5 години

 • Місце проведення

  Будь-де з надійним інтернетом 

 • Кількість учасників

  від 6 до 30 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  15.000 грн. - до 15 осіб18.000 грн. - 16-30 осібТест-драйв (до 5 гравців) - БЕЗКОШТОВНО

Варто знати

Що включено:

  Професійний ведучий
  Невтомний продюсер
  Веб-платформа (не Zoom)
  7-8 різних раундів
  Тематична графіка та контент
  Фото, скріни та картини на пам'ять

Що знадобиться:

  Ноутбук / ПК з камерою
  Навушники / гарнітура
  Інтернет
  Остання версія Google Chrome

Конкурентні переваги:

  Тест-драйв гри
  Добре для міжнародних команд
  Кожен буде капітаном
  Без додатків та авторизації
  Персоналізація сценарію гри
  Кастомізація контенту

Ключові плюси онлайн тімбілдінгу:

● Незалежність від погоди.
● Економія коштів: більш доступний, оскільки не вимагає витрат на трансфер та кейтеринг.
● Збереження часу: тривалість програми 1-1,5 години. Крім того, зібрати команду онлайн можливо швидше, ніж зібрати їх у реальному світі, оскільки не потрібно довго планувати.
● Різноманітність: містить багато різних інтерактивів та можливих сценаріїв.
Географічна гнучкість: дозволяє людям з усього світу приєднатися до спільної активності, не виходячи з власного дому або офісу. 
Зручність: для гри потрібен ноутбук чи ПК + камера, навушники/гарнітура. Грати можна з будь-якої точки світу, головне – надійне інтернет-з'єднання. 
● Залучення та розвантаження: дозволяє швидко розігріти та активізувати учасників. 
● Підвищення мотивації: цікавий та захоплюючий процес гри, що допоможе підвищити мотивацію та залученість до роботи в команді.
● Гнучкий графік: може проведитись в будь-який зручний для команди час, що дозволяє більш гнучко планувати робочий день та зустрічі.

Замовити БЕЗКОШТОВНИЙтест-драйв

Протестуйте гру перед покупкою. Переконайтесь, що вона того варта!

Спасибо за запрос!

Мы свяжемся в самое ближайшее время!

Can't send form.

Please try again later.