+38-098-38-26-003

Тімбілдинг на воді«Флотилія»

Це непроста, але захоплююча командна гра із елементами змагання. Завдання вимагатиме від учасників відваги, кмітливості, витримки і, звичайно, духу авантюризму.Ви думаєте, побудувати човен з картону і переплисти на ньому річкою неможливо?Девіз Академії Пригод: МОЖЛИВО ВСЕ! Перевіримо? 
Що може бути цікавіше, ніж захоплююча водна пригода спекотним літнім днем! Академія Пригод надає унікальну нагоду відчути себе справжнім «морським вовком», підкорити водну стихію, дізнатися, що таке справжня дружба, та й просто чудово відпочити на природі!

Загальна інформація

 • Час

  від 2 до 3 годин

 • Месце проведення

  На вулиці / на воді

 • Кількість учасників

  від 20 до 200 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  800 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Навички вирішення складних завдань

Комусь із вас доводилося у звичайному житті будувати зі звичайного картону човен, та ще такий, щоб на ньому можна було переплисти справжню річку? Так само і в роботі: іноді потрібно виконати завдання, яке на перший погляд здається незрозумілим, а іноді й неможливим! У результаті через 2 години командної роботи ви будете вражені своїми здібностями.

Командна взаємодія

Від правильного розподілу ролей та роботи буквально кожного учасника залежить не просто результат, а й безпека ваших колег, адже кому – човен будувати, а кому – пливти на ньому на інший берег. Відповідальність 80 рівня!

Цілі та амбіції команди

Повірити у неможливе та довести всім, що можлово все – ось девіз цього тимбілдингу! Ліше амбітна та цілеспрямована команда зможе подолати всі перешкоди та здійснити справжні чудеса заради спільної перемоги.

Навички управління ресурсами

Команда отримує обмежену кількість будматеріалів та чітке ТЗ. Учасникам важливо грамотно розподілити всі ресурси та застосувати їх у потрібному напрямку, адже неправильне виконання завдання ставить під загрозу подальший перебіг дій.