+38-098-38-26-003

Тімбілдінг«Форсаж»

Гоночні боліди з картону це можливо.
Незабаром ви самі переконаєтеся в тому, що вони можуть бути не тільки зухвалими, а й швидкими. Щоправда, замість кінських сил тут підуть людські: командні!

Кожна команда має однаковий набір матеріалів та інструментів, схеми та креслення, технічне завдання, а також лімітований час.

Командам у цьому змаганні важливо не просто проявити геній інженерної та дизайнерської думки, а й створити справжній транспортний засіб, який домчить команду до фінішної прямої.

Загальна інформація

 • Час

  від 2 до 4 годин

 • Місце проведення

  На вулиці

 • Кількість учасників

  від 20 до 200 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  800 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Навички вирішення складних завдань

Комусь із вас доводилося у звичайному житті будувати зі звичайного картону гоночний болід, та ще такий, щоб на ньому можна було влаштувати справжні перегони? Так само і в роботі: іноді потрібно виконати завдання, яке на перший погляд здається незрозумілим, а іноді й неможливим! У результаті через 2 години командної роботи ви будете вражені своїми здібностями.

Командна взаємодія

Тут так само, як у цій Формулі-1: від правильного розподілу ролей та роботи буквально кожного учасника залежить не просто результат, а й безпека ваших колег. Комусь доведеться не тільки сконструювати болід, а й зробити на ньому свій переможний загін. Відповідальність 80 рівня!

Тактика конкурентної боротьби

Щоб перемогти, учасникам доведеться оцінити свій потенціал та можливості суперників. Грамотний розподіл ролей, злагоджена робота в команді, тактика та стратегія однієї з команд призведуть до заповітного призу.

Навички управління ресурсами та часом

Команда отримує обмежену кількість будматеріалів та чітке ТЗ. Час лімітований. Учасникам важливо зібратися і використати свій потенціал по максимуму, адже неправильне виконання завдання ставить під загрозу результат гонки.