+38-098-38-26-003

Квест«Фото-Сафарі»

Фото-Сафарі – творче змагання між командами. Програма поєднує в собі елементи фотоконкурсу, тімбілдингу та квесту.
Особливість програми в тому, що її можна проводити у будь-якому місці, у будь-який час, практично з будь-якою кількістю учасників.На вулиці, у лісі чи у вашому офісі – ми адаптуємо її під будь-яку локацію! Завдання містять зашифровані координати місць та певні теми, які кожній команді потрібно знайти та відобразити на своєму фото. Знайшовши потрібне місце, команда вибирає ту тему, яка на їхню думку підходить до цієї місцевості. У фіналі команди роблять фото-презентацію своїх робіт та шляхом голосування обирається переможець фото-сафарі!

Загальна інформація

 • Час

  від 2 до 3 годин

 • Місце проведення

  У приміщенні / на вулиці

 • Кількість учасників

  від 20 до 400 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  800 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Навички керування часом

Кожна команда має однакову кількість часу, список тем і локацій. Важливо за відведений час встигнути відгадати всі місця та зробити найвдаліші фото. Інакше вас випередить команда-суперник!

Творче мислення

Всі завдання креативні, і учасникам потрібно буде підключити всі свої таланти. винахідливість, артистичні та творчі здібності, щоб зробити фото вдалішими, ніж у команди-суперника.

Командна взаємодія

Тут відсидітися не вийде! Фінальний результат, тобто загальне фото залежить від вкладу кожного учасника. Однак, і азарт стане в нагоді, адже крім вашої команди, є ще й інші, які беруть участь у квесті.