+38-098-38-26-003

Тімбілдінг
«Лісова стежка»

Самий потужний тренінг командоутворення!

Це наша візитівка, в якій за 19 років все відточено, відшліфовано та відпрацьовано до автоматизму.Максимальний рівень складності, максимальна зосередженість команди, максимальний ступінь довіри, максимальний результат.З ранку ви не повірите, що ввечері підкорите 4-метрову стіну без сходів та мотузок, а лише завдяки своїй команді!Учасники згадують цю програму за роки.
У цій грі не буде спортивних змагань чи нудного тренінгу. Вам не доведеться нудьгувати, ми не дамо нікому померти з голоду і обов'язково ввечері відправимо всіх додому. Так що знімайте фамільні коштовності, вимикайте мобільні телефони, вдягайте зручне взуття і в дорогу. Ми починаємо!

 • Завдання цієї програми побудовані так, що виконати їх можна лише об'єднавши ідеї, увагу та зусилля всієї команди. Тут починає працювати основний принцип мозкового штурму: приймаються усі ідеї без жодної критики.Проходження учасника по дошці або переправа на канаті перетворюється зі справи індивідуальної на завдання для всієї команди. І на найстрашніше можна наважитися, якщо тебе підтримує команда. І в колективі стає можливим не лише впоратися з будь-якою віртуальною перешкодою, а й реально спертися на руки та плечі своїх друзів, на свою команду!

Загальна інформація

 • Час

  від 6 до 8 годин

 • Місце проведення

  на вулиці

 • Кількість учасників

  від 16 до 100 осіб

 • Рівень складності

  Максимальний

 • Ціна

  1200 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Розподіл ролей

Щоб успішно пройти випробування, комусь доведеться стати відомим та довіритися своїм колегам, а комусь випаде роль провідного лідера, навіть якщо це не характерно для учасника у звичайній робочій обстановці.
Знімаємо погони і йдемо пліч-о-пліч заради загального результату.

Навички невербального спілкування

У ході програми на учасників чекають випробування, які потрібно проходити в абсолютній тиші: жодного звуку! Як показує досвід, команді потрібно трохи часу, щоб налаштуватися, а далі учасники починають уловлювати думки та погляди один одного буквально на льоту.

Командна взаємодіята довіра команді

Кожне завдання команди з 6-12 осіб проходять окремо, найчастіше у повній тиші або із зав'язаними очима. Тому точність, синхронність дій та взаємне розуміння кожного – запорука успішного проходження програми. А довіра на деяких завданнях стане єдиним шансом пройти далі!

Об'єднуючий фінал

Неймовірний у буквальному розумінні фінал: мало хто з учасників повірить у свої сили настільки, щоб самостійно подолати 4-метрову стіну! Однак варто знайтися одному сміливцю і дати гідний приклад, як за півгодини вся команда – великі та маленькі, худенькі та пишні, молоді та досвідчені – усі підкорять неприступний бар'єр. Стіна піддасться вашій сміливій та відважній команді!