+38-098-38-26-003

Тімбілдінг
«Міст у майбутнє»

Картонний тімбілдінг: новий формат в Україні!

Найчастіше ми йдемо накатаним шляхом, навіть не замислюючись, як виглядає наша дорога, наскільки вона надійна, і куди вона нас взагалі веде…
Новинка на ринку українського тимбілдингу, масштабна програма «МІСТ У МАЙБУТНЄ» дозволить вашій компанії визначитися, на якому етапі ви зараз знаходитесь, і допоможе побудувати міцний міст саме в те майбутнє, яке ви заплануєте разом із командою!

Програма ідеально підходить для великих та «різношерстих» команд. Актуальна для вибудовування ефективних комунікацій у ситуації злиття/поглинання бізнесів, а також чудово підходить для компаній із регіональними представниками та департаментами у різних містах.

Загальна інформація

 • Час

  від 2 до 3 годин

 • Місце проведення

  У приміщенні / на вулиці

 • Кількість учасників

  від 40 до 1.000 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  800 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Навички керування часом

Команда суворо обмежена у часі. За відведений час учасники мають грамотно розподілити ролі та ресурси, щоб у результаті зі звичайного плоского картону вийшов справжній міст у майбутнє для всієї компанії.

Навички вирішення складних завдань

Комусь із вас доводилося у звичайному житті будувати зі звичайного картону міст, та ще такий, щоб по ньому могла пройти уся команда? Так само і в роботі: іноді потрібно виконати завдання, яке на перший погляд здається незрозумілим, а іноді й неможливим! У результаті через 2 години командної роботи ви будете вражені своїми здібностями.

Командна взаємодія

Фінальний результат залежить від вкладу буквально кожного учасника та від правильного розподілу ролей. Один промах – і ваша команда просто не зможе перейти цим мостом у майбутнє. Відповідальність 80 рівня!

Навички управління ресурсами

Команда отримує обмежену кількість будматеріалів та чітке ТЗ. Учасникам важливо грамотно розподілити всі ресурси та застосувати їх у потрібному напрямку, інакше міст буквально може провалитися під вашими ж ногами!

Лідерські якості

У ході будівництва мосту у кожній команді проявляються найбільш активні та пасивні учасники. Ця корисна інформація може стати в нагоді керівнику або HR-у.

Об'єднуючий фінал

Це візуалізація важливості роботи працівників задля досягнення цілей компанії. Коли міст у майбутнє збудований – це хороша мотивація втілити сценарій у реальність.