+38-098-38-26-003

Тімбілдінг
«МегаМОЗОК»

Інтелектуальний турнір

Програма чудово «ворушить мізки», включає раціональне мислення, відкриває справжніх ерудитів серед ваших колег. Прекрасно підходить як для конференцій, семінарів, стратегічних сесій, так і для гала-вечерів, новорічних вечірок та інших свят!
Столики з номерами, команди розумних, швидких та винахідливих людей, хвилина на обговорення, удар гонгу, несподіване рішення, правильна відповідь…

Команди знавців вашої компанії можуть долучитися до боротьби за головний корпоративний приз. Азарт змагання, несподівані та сміливі ідеї, раптові осяяння, жаркі обговорення в команді роблять гру «МегаМОЗГ» супер-активною, яскравою, творчою та пізнавальною.
Разом з правильними відповідями зростає впевненість гравців через свою команду, а рішення, що швидко приймаються, тримають у тонусі кожного учасника.

Загальна інформація

 • Час

  від 60 до 90 хвилин

 • Місце проведення

  На вулиці / у приміщенні

 • Кількість учасників

  від 20 до 500 осіб

 • Рівень складності

  Легкий

 • Ціна

  600 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Навички керування часом

Час на обговорення та командне узгодження – рівно 60 секунд! За одну хвилину команда має послухати кожного учасника і дійти колективного рішення.

Навички вирішення завдань у стислий термін

На роботі іноді на нас чекають завдання, що вимагають негайного вирішення. Від швидкості реакції та вміння взяти на себе відповідальність може залежати велика угода! Під час легкого тренінгу ми прокачуємо це важливе вміння.

Нестандартне мислення

Не варто все сприймати буквально, час від часу на вас чекають питання не тільки з області загальних знань, а й вельми просторові завдання. Правильну відповідь зможуть знайти лише люди, які вміють виходити за межі звичного.

Командна взаємодія

Бал за правильну відповідь може отримати лише одна команда. Тому від злагодженості та швидкості дій, реакції, думок, уміння конструктивно обговорити важливі моменти залежатиме ваш результат. Кому дістанеться бал?