+38-098-38-26-003

Тімбілдiнг «Піраміда»

3D-Тімбілдінг (картонний тімбілдінг)Захоплююча командоутворююча гра, де учасники використовують навички вирішення проблем, щоб побудувати гігантську піраміду з листового картону.
«Підступність» завдання в тому, що матеріали та час для будівництва обмежені, тому командам належить виявити навички управління ресурсами та максимальну синхронізованість у діях!Додатковий аспект складності додається в тому випадку, якщо ви проводите тімбілдінг для великої команди 500+. Результат просто захоплює!
Цей тімбілдінг-гра починається з «фокусу на собі», коли кожен учасник працює над своєю частиною головоломки, керуючи ресурсами та контролюючи якість, необхідну для отримання будівельних блоків.
"Фокус на команді" виникає в той момент, коли учасники об'єднуються для інтерактивного вирішення завдань, створюючи будівельні блоки.
«Фокус на всій групі» включається до команди для досягнення спільної мети – об'єднання всіх елементів у єдину 3D-піраміду.

Загальна інформація

 • Час

  від 2 до 3 годин

 • Місце проведення

  У приміщенні / на вулиці

 • Кількість учасників

  від 20 до 1.000 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  800 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Навички керування часом

Команда суворо обмежена у часі. За відведений час учасники мають грамотно розподілити ролі та ресурси, щоб у результаті зі звичайного плоского картону вийшла гігантська об'ємна піраміда або навіть кілька.

Навички вирішення складних завдань

Навряд чи комусь із вас доводилось у звичайному житті будувати з картону піраміду заввишки 2 м. Так само і в роботі: іноді потрібно виконати завдання, яке на перший погляд здається неймовірно складним! У результаті через 2 години командної роботи ви будете вражені своїми здібностями.

Навички управління ресурсами

Команда отримує обмежену кількість будматеріалів та чітке ТЗ. Учасникам важливо грамотно розподілити всі ресурси та застосувати їх у потрібному напрямку, інакше піраміда не вийде.

Командна взаємодія

Фінальний результат залежить від вкладу буквально кожного учасника та від правильного розподілу ролей. Один промах - і все доведеться переробляти!