+38-098-38-26-003

Тімбілдінг "Шлях до успіху"

Перші асоціації до слова «команда» – взаємодопомога та почуття ліктя, взаємовиручка, згуртування, спільні зусилля та загальний високий результат.

А що таке ефективна команда? Як застосувати навички, що були отримані в ході командних ігор, на виробництві та в офісній діяльності? Як насправді створити високоефективну та високопродуктивну команду за допомогою ігрових методів та технологій?

Мета тренінгу Шлях до успіху – усвідомлення єдності цілей, підвищення ефективності в комунікаціях та діяльності, усвідомлення необхідності та переваги роботи на загальний результат, розвиток командного духу та навичок спілкування, командного прийняття рішень та їхньої спільної реалізації.

Складається з 2 частин:
1) 1+1 (від 2 до 4 годин)
2) Магістраль-2.0 (1,5-2 години)

Загальна інформація

 • Час

  від 4 до 6 годин

 • Місце проведення

  В приміщенні / на вулиці

 • Кількість учасників

  від 20 до 200 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  1.000 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Навички керування часом

Команда обмежена у часі будівництва. Учасникам важливо розподілити ролі таким чином, щоб кожен підрозділ створив свій відрізок шляху, потім необхідно поєднати усі частини магістралі, протестувати шлях та успішно запустити по ньому м'яч.

Навички управління ресурсами

Команда отримує обмежену кількість будматеріалів та чітке ТЗ. Учасникам важливо грамотно розподілити всі ресурси та застосувати їх у потрібному напрямку.

Командна взаємодія

Фінальний результат залежить від вкладу буквально кожного учасника та від правильного розподілу ролей. Один промах - і все доведеться переробляти!

Об'єднуючий фінал

Це візуалізація важливості роботи співробітників для досягнення цілей компанії. Коли шлях до успіху буде пройдено, це хороша мотивація втілити сценарій у реальність.