+38-098-38-26-003

Spider Wool Network

Spider Wool Network (вовняний тімбілдинг) - це барвистий інтерактивний елемент загальної програми, який може стати як її яскравим початком, так і феєричним фіналом заходу, що запам'ятовується.
Це наочна модель комунікацій у команді, яка демонструє співробітникам, як багато залежить від ефективної та дружньої взаємодії, і наскільки важливо налаштовувати контакти з кожною людиною у команді, незалежно від того, чи перетинаєтесь ви щодня по роботі, чи перебуваєте у різних підрозділах.
Суть вовняного тімбілдінга в тому, що учасникам у довільному порядку роздають клубки з різнобарвними нитками, і вони починають створювати павутину зв'язків, перекидаючи клубки один одному. Для посилення ефекту ведучий може встановити певні критерії вибору того, кому потрібно кидати клубок.
Учасники з великим задоволенням та азартом приймаються «налаштовувати» комунікації за допомогою ниток, створюючи в результаті приголомшливу райдужну мережу, що символізує зв'язки між співробітниками.Максимально видовищно цей процес виглядає на відео, зняте з дрона.

Загальна інформація

 • Час

  30 хвилин

 • Місце проведення

  На вулиці / у приміщенні

 • Кількість учасників

  від 6 до 300 осіб

 • Рівень складності

  Легкий

 • Ціна

  150 грн

______________________________________________