+38-098-38-26-003

Тімбілдінг«TeamBall»

3D-тімбілдінг (картонний тімбілдінг)М'яч – символ єдності та цілеспрямованості; адже окремо його складові – просто фігурки, але варто їх правильно поєднати разом, і вони стають м'ячем, синергетичним інструментом для досягнення перемог, символом командної роботи!
Розмітити, вирізати, декорувати і, головне, правильно «пошити» кілька десятків елементів у єдиний величезний м'яч – це виклик для команди ентузіастів!
Ми забезпечимо вас усім необхідним: інструментами, матеріалами, докладними кресленнями та інструкціями. Від вас знадобиться відкритість, синхронізація, допитливість розуму, творчість, кмітливість та величезне бажання створити щось неймовірне!Програма має об'єднуючий характер.

Загальна інформація

 • Час

  від 2 до 3 годин

 • Місце проведення

  У приміщенні / на вулиці

 • Кількість учасників

  від 20 до 1.000 осіб

 • Рівень складності

  Середній

 • Ціна

  800 грн

______________________________________________

Що прокачуємо?

Програма розрахована на розвиток/закріплення від 2 до 4 навичок.
Пріоритети ми обираємо та узгоджуємо разом з вами під час підготовки індивідуального проекту для вашої команди.

Навички керування часом

Команда суворо обмежена у часі. За відведений час учасники мають грамотно розподілити ролі та ресурси, щоб у результаті зі звичайного плоского картону вийшла гігантська об'ємна куля або навіть кілька.

Навички управління ресурсами

Команда отримує обмежену кількість будматеріалів та чітке ТЗ. Учасникам важливо грамотно розподілити всі ресурси та застосувати їх у потрібному напрямку, інакше фігура не вийде.

Командна взаємодія

Фінальний результат залежить від вкладу буквально кожного учасника та від правильного розподілу ролей. Один промах - і все доведеться переробляти!

Навички вирішення складних завдань

Навряд чи комусь із вас доводиться у звичайному житті будувати з картону кулю діаметром 2 м. Так само і в роботі: іноді потрібно виконати завдання, яке на перший погляд здається неймовірно складним! У результаті через 2 години командної роботи ви будете вражені своїми здібностями.

Лідерство та ініціативність

У ході будівництва фігури в команді проявляються найактивніші та пасивніші учасники. Ця корисна інформація може стати в нагоді керівнику або HR-у.

Цінності компанії

Створюючи корпоративний м'яч, завданням може бути зображення з його гранях ключових цінностей компанії. Так можна не лише візуалізувати ці поняття, а й відстежити, хто як собі їх уявляє та розуміє.