+38-098-38-26-003

Picture about the post

Онлайн тімбілдінг Віртуальний тімбілдінг2024

Люди, ми з вами - дуже дивні створіння. Працюючи разом, іноді бісимо один одного, а іноді сумуємо за своїми колегами.Зараз українці працюють віддалено по всьому світу і це круто! Віддалена робота дає багато переваг, але виникає відчуття ізольованості та самотності. Тому онлайн тімбілдінг ігри — це чудовий спосіб підтримувати зв’язок і взаємодію у вашій команді. Для гібридних і віддалених команд онлайн тімбілдінг гра стане чудовим способом відчути свою причетність, зарядитись енергією, оживити зв’язки та миттєво підняти моральний та бойовий дух. Зараз для українців це потрібно, як ніколи!
А оскільки ми є скаженими фанатами ефективності команд, то не змогли стояти осторонь і створили кілька онлайн тімбілдінг ігор.
Все задля того, щоб підбадьорити учасників, створити веселу та радісну атмосферу приємного спілкування, як колись раніше. Ну а ще прокачати soft skills:● навички ведення переговорів;● розробка стратегії;● лідерські якості;● уміння протистояти маніпуляціям;● прийняття рішення в умовах обмеженого часу та ресурсів.
Участь в онлайн тімбілдінгу допоможе бізнесу згуртувати команду та закріпити неформальні зв'язки між колегами, підняти моральний дух людей, підвищити лояльність працівників та закріпити авторитет керівника.

ВІРТУАЛЬНИЙ тімбілдинг за абеткою | виділено хіти: 5 o'clock Криголам Ми з України ATW HalloweenMental HealthКіно День ЗемліРіздво

______________________________________________

Онлайн тімбілдінгМи з України

Ця командоутворююча гра створена українцями і для українців, а ще для всіх тих, хто має бажання пізнати нашу величну країну краще.
Цікаві запитання про історію, культуру, географію та етнос України збагатять вас новими знаннями. А ще ви дізнаєтесь багато нового та корисного про своїх колег.
Гра побудована так, що вам доведеться і змагатись з іншими командами, і радитись всередині своєї команди, і співпрацювати з конкурентами.
А найголовніше - що абсолютно кожен гравець в кожній команді буде приймати рішення, так як у певний момент гри стане капітаном. Тому непоміченим чи пасивним бути просто неможливо.   

______________________________________________

Онлайн тімбілдінг
Кіно

Якщо ви любите кіно, то це гра для вас!Хочемо запевнити, ви не будете почувати себе нездарою!)Цікавий контент і яскрава графіка стануть до снаги любителях сінематографу.Ваша команда абсолютно точно знайде відповіді на кожне запитання і зможе виконати кожне завдання у таких раундах як Вікторина, Хто перший, Пізнай мене краще, Сортування і Сальвадор Далі.

______________________________________________

Онлайн тімбілдінгATW - Around The World

Вирушайте у віртуальну мандрівку зі своєю командою та дізнайтеся факти про цікаві традиції різних культур. Від Хануки до китайського Нового року чи Фестивалю вогнів – кожен знайде щось для себе!
Гра передбачає обмін культурними знаннями в дружній атмосфері! Учасники діляться на команди (до 6 гравців) і змагаються одна з одною. Кожен у cвій час буде капітаном своєї команди, тож ніхто не залишився без уваги. Гравці будуть співпрацювати, проводити мозковий штурм і знаходити правильну відповідь або креативні рішення.
На довершення до всього, наша відома фотозона чекає на вас з новими святковими реквізитами, щоб зробити ваші фотографії особливими!

______________________________________________

Онлайн тімбілдінгКриголам

Гра створена для нових команд, а також тих, де з'явилось багато нових людей.
Процес інтеграції новачків інколи буває досить тривалим і складним.
Головна мета гри - зруйнувати "кригу" між учасниками і зробити так, щоб їх спілкування стало простим та природнім, як із кращим другом. Щоб якість цих комунікацій стала надзвичайно високою і міцною.
Ми вже подбали про все, Вам залишається лише:
- вказати кількість учасників;
- обрати дату;
- визначитись із часом початку гри.
Ідеальний вибір для Startup-ів та IT-компаній.

______________________________________________

Онлайн тімбілдінгMental Health

Чи знаєте ви, що депресія та тривога щороку обходяться світовій економіці в 1 трильйон доларів США, переважно через зниження продуктивності?Наші люди вже майже 1,5 року живуть і працюють у стані неймовірного стресу.Можливо саме зараз слід підтримати своїх людей, щоб вони не вигоріли остаточно?Щасливіші та здоровіші команди процвітають на роботі і рухають ваш бізнес вгору. 

______________________________________________

Онлайн тімбілдінг5 o'clock

Весела та захоплююча командна онлайн-гра, що дозволяє проявити учасникам креатив, швидкість реакції, лідерські якості, вміння працювати в команді віддалено та в екстремально стислі терміни приймати важливі рішення.Автоматична зміна капітанів на кожному наступному запитанні гарантує активну участь кожного гравця.

______________________________________________

Онлайн тімбілдінг
День Землі

Можливо, ви вже започаткували екологічно відповідальні ініціативи у своїй компанії, такі як сортування сміття, усунення одноразових предметів або встановлення місць для паркування велосипедів перед вашим офісом? Чи помічали ви, що деякі ваші співробітники не вірять у глобальне потепління і продовжують спустошувати блокноти за один день? У нас є рішення, яке сприятиме їх екосвідомость, а також допоможе згуртувати команду! 

______________________________________________

Онлайн тімбілдінгHalloween

Святкуйте Хелловін серією моторошних вікторин,
щоб створити настрій!
Інтерактивна захоплююча командоутворююча онлайн-гра, яка дозволяє проявити учасникам креатив, швидкість реакції, лідерські якості, вміння працювати в команді віддалено та в екстремально стислий термін приймати важливі рішення.

______________________________________________

Онлайн тімбілдінгРіздво

Найкращий спосіб відсвяткувати віртуально Різдво чи Новий Рік - онлайн тімбілдінг Різдво. Особливо, коли команда "розкидана" по всьому світу.Хтось в Україні, хтось в Європі, хтось в Америці, або навіть у Таїланді чи на Балі.Завдяки нашій грі ви гарантовано створить святковий настій, ви весело проведете час зі своєю командою і дізнатись один про одного дещо цікавеньке!А фінальна фотосесія подарує море сміху, позитиву і класні світлини на згадку.

______________________________________________

Ключові плюси онлайн тімбілдінгу:

● Незалежність від погоди.

● Економія коштів: більш доступний, оскільки не вимагає витрат на трансфер та кейтеринг.

● Збереження часу: тривалість програми 1-1,5 години. Крім того, зібрати команду онлайн можливо швидше, ніж зібрати їх у реальному світі, оскільки не потрібно довго планувати.

● Різноманітність: містить багато різних інтерактивів та можливих сценаріїв.

Географічна гнучкість: дозволяє людям з усього світу приєднатися до спільної активності, не виходячи з власного дому або офісу.

Зручність: для гри потрібен ноутбук чи ПК + камера, навушники/гарнітура. Грати можна з будь-якої точки світу, головне – надійне інтернет-з'єднання.

● Залучення та розвантаження: дозволяє швидко розігріти та активізувати учасників.

 Підвищення мотивації: цікавий та захоплюючий процес гри, що допоможе підвищити мотивацію та залученість до роботи в команді.

● Гнучкий графік: може проведитись в будь-який зручний для команди час, що дозволяє більш гнучко планувати робочий день та зустрічі.

Замовити БЕЗКОШТОВНИЙтест-драйв

Протестуйте гру перед покупкою. Переконайтесь, що вона того варта!

Спасибо за запрос!

Мы свяжемся в самое ближайшее время!

Can't send form.

Please try again later.