+38-098-38-26-003

Звіти 2018-2019

Company picture

19.04.-21.04.2019 МХП

Провели 3-дений тімбілдинг у Яремче для МХП

Щойно команда академіків встигла повернутися з проекту в Трускавці, як на нас чекало нове відрядження до Західної України.
Цього разу нас привітно зустріло місто Яремче і готель «Карпатські Зорі», в якому «Академія Пригод» провела для наших старих знайомих з компанії «МХП» триденний вікенд-тімбілдинг.

Відмінний сервіс і смачна автентична кухня, відвідування басейну та сауни, екскурсія з місцевим гідом та навіть перша засмага під ласкавими карпатськими сонячними променями прийшлися до душі нашим курортникам.
Ну і звісно ж, те, заради чого ми зібралися – одразу дві найпопулярніші тімбілдинг-програми для розвитку командного духу та підвищення ефективності комунікацій між колегами «МХП».

Медалі знайшли своїх переможців, а конкурс зі скакалкою, вже традиційно, став хітом програми «Спартакіада». Ввечері учасники мали змогу ще краще познайомитися один з одним під час програми «Ice Breaking». Присутні дізналися багато цікавого про колег, починаючи від таких фактів, як закінчення школи із золотою медаллю та знаннями мов, закінчуючи мега-здібностями діставання кінчиком язика до носа! :)
Одним словом, вікенд у Карпатах «МХП» і «Академії Пригод» вдався на славу!
ФОТО

Подробнее
Company picture

12.04.2019 Henkel

Провели тимбилдинг для Henkel в отеле Rixos (Трускавец)

Целую долину 2-метровых пирамид команда «Henkel» возвела собственными руками на этих выходных в Трускавце! Так компания решила разнообразить свою конференцию, на которую собралось около 160 представителей организации со всей Украины.

Под руководством инструкторов «Академии Приключений» несколько команд получили техзадание и набор стройматериалов, из которых участники тимбилдинга принялись создавать корпоративные пирамиды достижений, а затем презентовать остальным свои произведения архитектурного искусства. В ходе оформления каждой пирамиды команды изобразили важные послания и визуализировали ценности компании, которые являются конкурентным преимуществом и стимулом для достижения успехов на украинском рынке.Результаты командной работы превзошли ожидания: каждая из пирамид получилась со своей изюминкой, при этом все три были выполнены в одном стиле, дополняя друг друга.ФОТО

Подробнее
Company picture

5.04.2019 DL Agency

DL Agency отметили своё 3-летие вместе с «Академией Приключений»!

В первые тёплые дни апреля мы отпраздновали 3-летие агентства DL Agency тимбилдинг-программой «Тайм Аут»Всегда приятно работать с командой, с первых минут заряженной на позитив и результат! Такой настрой всегда помогает достичь поставленных целей даже в сложных упражнениях, а также укрепляет командный дух и в разы повышает эффект от тимбилдинга.

Вместе с инструкторами «Академии Приключений» участники размялись физически, потренировались работать синхронно, а также прокачали креативное мышление.
Мы рады разделить чудесный повод вместе с вами. Желаем активного роста, суперклассных проектов и заслуженных наград за свой труд. Уже готовим новые программы, чтобы встретить ваш следующий праздник вместе!
ФОТО

Подробнее
Company picture

26.03.2019 AB InBev

Провели інтелектуальний тімбілдинг «МегаМозг» для AB InBev.

Разом із нашими колегами з компанії «Convergo» ми успішно провели масштабний проект наприкінці березня. Для 110 учасників з компанії InBev «Академія Пригод» підготувала інтелектуальний тімбілдинг «МегаМозг». Десяток команд з великим азартом протягом 1,5 години змагалися за титул найерудованішої, та демонстрували неабияку кмітливість, відповідаючи на питання ведучого.

Врешті решт, практично всі відзначилися високою обізнаністю, і до останнього на першість претендувало одразу декілька команд. Задля визначення переможця нам довелося проводити між двома командами додатковий батл, який і виявив лідера цього заходу. Знаємо, що вам сподобалося, а отже – до нових зустрічей! ФОТО

Подробнее
Company picture

11.03.2019 Fozzy Group-2

Якщо у вашій компанії багато відділів чи робочих груп від 6 до 12 людей, беріть приклад з наших друзів з Fozzy Group.

Компанія в один день вирішила провести окремо тімбілдинг одразу для двох відділів. Тож на другому поспіль проекті ми працювали командою з 8 учасників.
Азарт перегонів швидко втягнув у процес весь колектив, і дві години пролетіли швидко і непомітно. Окремо дякуємо вам за вправи «Жабки» і «Пазли» – це було потужно

Бажаємо цікавих робочих завдань, розуміння в команді та гучних спільних перемог.
ФОТО

Подробнее
Company picture

11.03.2019 Fozzy Group

Приємно, що весна для «Академії Пригод» розпочалася з нашими добрими знайомими з Fozzy Group.

В один день ми провели одразу два проекти для співробітників цієї компанії. Першою стала програма «Тайм Аут», яка ідеально підходить для невеликої кількості людей.Долаючи протягом 2 годин різноманітні командні вправи, учасники змогли краще пізнати один одного, подивитися на своїх колег зі сторони і, що головне, відчути командну підтримку та взаємне розуміння спільної мети.

Врешті-решт, команда виконала всі наші завдання і досягла омріяного результату – перемоги!
Бажаємо вам подальших успіхів і наснаги у роботі та спілкуванні.
ФОТО

Подробнее
Company picture

5.02.2019 Квест на 350 учасників (1/530)

Заради цієї неймовірної події довелося перекрити справжній термінал у Борисполі!

На початку лютого «Академія Пригод» разом із нашими партнерами «Play BTL» провели масштабне дійство для 350 людей! Проект з елементами квесту та екскурсії розпочався з історичної частини Києва, де 10 автобусів переміщувалися разом із командами по заданому маршруту, збираючи підказку за підказкою. Після успішного виконання трьох завдань у Києві, ми вирушили на фінішну пряму до аеропорту Бориспіль, де нас вже чекав заброньований Термінал F!

ФОТО

Подробнее
Company picture

21.12.18 Бел-ОБСТ Тимбилдинг в Беларуси

В этом году впервые за историю существования «Академии Приключений» нам повезло провести тимбилдинг в Беларуси.
В городе Волковыск нашу команду приветливо встретили сотрудники компании «БЕЛ-ОБСТ», для которых мы провели сразу две хитовые программы нашей компании. Сначала была программа «1+1», в которой участники отработали элементы слаженной командной работы на 8 различных упражнениях. Логическим продолжением тимбилдинга стала программа «Путь к Успеху», во время которой весь коллектив строил железную дорогу длиной в 20 метров.


Эффектным итогом стал тест этого символического Пути к успеху и аплодисменты взволнованной команды «БЕЛ-ОБСТ», которой удалось построить замечтаельную наглядную модель амбициозных планов компании!
Спасибо вам за приглашение! Открыли для себя новый маршрут и нашли друзей в лице вашей команды. Поздравляем с наступающими праздниками и желаем всем больших и маленьких успехов весь 2019 год!

Подробнее
Company picture

21.12 18. Актив Моторс («Рено Украина»)

«Академия Приключений» провела тимбилдинг для официального дилера импортера АО «Рено Украина», компании «Актив Моторс».
В преддверии новогодних праздников, команда «Актив Моторс» решила обкатать новые гоночные трассы и проверить свои силы в командообразующей программе «1+1».
Для победы участники объединили усилия, а также продемонстрировали блестящие навыки командной работы в экстремальных условиях и на самых крутых виражах!

В итоге, все 8 команд успешно добрались до финиша, справившись с заданиями, не смотря на трудности и преграды. И, помимо праздничного настроения и укрепления командного духа, все участники получили призы, достойные настоящих азартных гонщиков!
После этого заезда мы можем смело утверждать, что команда «Актив Моторс» – грозный соперник, они доказали это!

Подробнее
Company picture

19.12.18 Microsoft

Для команди «Академії Пригод» одним із приємних сюрпризів на завершення 2018 року стала поїздка до Львівської області. Для компанії «Microsoft» ми успішно провели один із наших хітів, програму «Шлях до Успіху», яка наглядно проявляє важливість та необхідність командної взаємодії на шляху до перемоги.
За відведений час три проектні міні-групи побудували 12 метрів неперевершеної магістралі, якою без жодних перепон промчав наш імпровізований «потяг». Швидкі рішення, якісне виконання, розробка план-схеми і красиві декорації дозволили командам досягти мети!