+38-098-38-26-003

MICE івенти

Можливо, для когось це стане відкриттям, але, крім приватного туризму, існує дуже цікавий формат ділового туризму – так званий формат MICE.
Цей напрямок прийшов до нас із Заходу, де вже багато років користується величезним попитом серед компаній, абсолютно різних за формою правління та розмірами: від гігантських корпорацій до сімейних бізнесів.

Illustration

Що таке MICE-туризм?

Якщо розтлумачити абревіатуру MICE, отримуємо чотири ключові напрямки:Meetings: ділові зустрічіIncentives: заохочувальні тури для співробітників, клієнтів та партнерівConferences: організація конференційExhibitions/Events тобто участь у виставках та організація заходів.
І, можливо, другим відкриттям за останні три хвилини для когось стане той факт, що «Академія Пригод» проводить MICE-проєкти. Ще цікавіше те, що ми почали їх проводити задовго до того, як цей формат став розкрученим бізнес-трендом!
Навіщо потрібні MICE івенти?Важко знайти більш мотивованих співробітників, ніж ті, які відчувають, що компанія дбає про них. Це не тільки підвищує лояльність персоналу до бренду, але й вирішує цілу низку міжособистісних питань та відносин усередині колективу, які іншими способами вирішуються значно довше, й, можливо, навіть не так ефективно.
Інсентів-тури, як частина MICE напряму, в першу чергу вирішують такі питання:
● Подякувати та виділити персонал (клієнтів/партнерів);
● Підвищити лояльність співробітників до компанії;
● Простимулювати решту, показуючи приклад успішних співробітників;
● Провести тимбілдинг у межах певної частини колективу за межами роботи;
● Протестувати реакцію співробітників на несподівані обставини поза зоною комфорту;
● Підвищити репутацію компанії серед претендентів на ринку.

Якщо ви розмірковуєте замовити або організувати інсентив-тур для співробітників, звертайтесь за консультацією до нас.
Ми підготували для вашої команди кілька оригінальних варіантів інсентів-турів до наймальовничіших куточків Європи і не тільки. Але якщо ви не знайшли бажаної країни у списку нижче, ми підготуємо для вас індивідуальну пропозицію.

Illustration

Інсентів-тури

 • Article illustration photo

  Інсентів-тур до Баварії

  Огляд архітектури у стилі рококо, подорож долиною привидів та поїздка на пивному велосипеді – ми знаємо, як поєднати це в одному турі.

  Деталі
 • Article illustration photo

  Інсентів-тур в Дубаї

  Найбагатше королівство у Перській затоці. Славиться розкішшю та ультрасучасною архітектурою. Шопінг чи дайвінг – тут круто все!

  Деталі
 • Article illustration photo

  Інсентів-тур до Барселони

  Хочете привезти додому незвичайний сувенір? У цьому турі вам відкриються головні секрети
  виробництва каталонської кави.

  Деталі
 • Article illustration photo

  Інсентів-тур Тосканою

  Ці казкові пейзажі століттями надихали найкращих художників та поетів. Ми ж запрошуємо скуштувати Тоскану на смак у гастро-турі.

  Деталі
 • Article illustration photo

  Інсентів-тур до Неаполя

  Яскравий, галасливий, багатоликий Неаполь не залишає байдужим. Затишний куточок на півдні Італії біля підніжжя вулкана Везувій.

  Деталі
 • Article illustration photo

  Інсентів-тур до Чінкве Терре

  Національний парк на березі Лігурійського моря в Італії – таємне місце для хайкінгу, яхтингу, душевного караоке та дегустації запашної кави.

  Деталі